10 Lt už patogų prietaisą gaminant trapią tešlą - ašmeninį tešlos smulkintuvą "Barton Steel BS-05-850"! Pravers ruošiant kalėdinius gardumynus!

išparduota

Visoms šeimininkėms, mėgstančioms gaminti Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti praktišką virtuvės pagalbininką - ašmeninį tešlos smulkintuvą "Barton Steel BS-05-850", kuris pravers norint ruošiant trapią tešlą kibinams, sausainiams, tortui ar kitam kepiniui! Kalėdiniu laikotarpiu, kai jūsų virtuvė kvepės sausainiais ir kalėdiniais pyragais, šis prietaisas taps tikru jūsų draugu!

Įsigykite ašmeninį tešlos smulkintuvą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Ašmeninis tešlos smulkintuvas būtinas ruošiant traškių pyragų, tortų ir sausainių tešlą, kai receptas reikalauja įmaišyti į miltus labai šaltą sviestą ar kitą ingredientą. Su šiuo smulkintuvu greitai ir be vargo paruošite tešlą norimam patiekalui. Tešlos smulkintuvas patogus naudoti, nesunkiai plaunamas ir valomas, taip pat patogus laikyti rankoje ir maišyti tešlą.

Savybės:

  • Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno;
  • Turi 5 peiliukus;
  • Patogios formos su rankenėlė;
  • Neužima daug vietos, lengvai plaunamas (ir indaplovėje);
  • Išmatavimai: 12 x 5 x 12,5 cm.

Įsitikinkite jo veikimu:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...