11 Eur už express pedikiūrą su ilgalaikiu geliniu lakavimu ir 50 proc. nuolaidą klasikiniam manikiūrui, grožio studijoje „Dali​​a“, Vilniuje!

išparduota

Pasitikinti, patraukli, elegantiška ir visų dėmesio centre! Kiekviena moteris privalo rūpintis savo kojų grožiu ir estetika. Įsigykite kuponą express pedikiūrui su ilgalaikiu geliniu lakavimu tik 11 Eur, o grožio salono „Dalia“ meistrės pasirūpins, kad į pavasarį žengtumėte lengvu žingsneliu!

Dviguba nauda: pasinaudojus šiandien Masinis.lt pasiūlymu, įsigysite kuponą express pedikiūrui su ilgalaikiu geliniu lakavimu. O DOVANŲ gausite net 50 proc. nuolaida klasikiniam manikiūrui!

Ekspress pedikiūras – būtina procedūra, kurią turi atlikti kiekviena moteris, ir ne tik todėl, kad prižiūrėti nagai atrodo gražiai, o svarbiausia – dėl to, kad, japonų medicinos tvirtinimu, pėdose susitelkę nerviniai mazgai, susiję su visais vidiniais organais. Pašalindamos nuospaudas nuo pėdų, lyg išvalote kūną ir leidžiate jam kvėpuoti. Be to, prižiūrėtos ir dailios pėdos – tai sveikatos, puikios nuotaikos ir pasitikėjimo savimi pagrindas.

Procedūros eiga:

  • Kojų mirkymas specialioje vonelėje su prabangiu tirpalu ir kvapniais eteriniais aliejais;
  • Jūsų nagams suteikiama taisyklinga forma;
  • Odelių stumdymas, nukarpymas;
  • Nagai lakuojami ilgalaikiu jūsų pasirinktos spalvos geliniu laku. Ilgalaikiam nagų lakavimo būdui skirtas nagų lakas nenutrupa, nesilupa, netgi dirbant kompiuteriu nagų galiukai išlieka tvarkingi ir gražūs;
  • Pėdos tepamos drėkinamuoju kremu.

Dėmesio: priemoka už prancūzišką gelinį lakavimą - 3 Eur.

Paslaugos trukmė: iki 1 val.

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...