11 Lt už surenkamą žaislinį motociklo arba ketrurračio modeliuką! Kiekvieno berniuko svajonė!

išparduota

Kiekvienas berniukas dievina žaislinius automobilių, motociklų, sunkvežimių ir kitų priemonių modeliukus. O jeigu žaislą dar reikia pačiam susirinkti, žaidimas tampa dar įdomesnis. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti visiems smalsiems berniukams surenkamus žaislinius motociklų modeliukus "HT"!

Įsigykite motociklo modeliuką Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta tiesiai į namus VISOJE LIETUVOJE!

Stropus detalių rinkimo užsiėmimas ne tik įtraukia, bet ir sudaro nekantrumo jausmą, kuris vėliau labai linksmai numalšinamas žaidimo procesu su gautu rezultatu. Kiekvienas berniukas mėgsta įvairius modelius, kurie atspindi tikrovėje važinėjančias transporto priemones. Galima rinkti kolekciją ir didžiuotis surinktais modeliais.

Siūlomi įvairių motociklų modeliai yra išardyti ir visos detalės pateiktos atskirai. Visas detales reikės tinkamai sumontuoti, o su mažu atsuktuvu susukti varžtelius pačiam. Smulkios detalės ir motociklo rinkimo procesas turėtų labai patikti ne tik pačiam vaikui, bet ir jo tėveliui!

Itin puiki idėja ieškantiems originalios, linksmos, bet ir naudingos dovanos berniukui, nes bus lavinama smulkioji motorika, dėmesys, kantrybės bei atkaklumo jausmai.

Motociklų rinkinius sudaro ratai, korpusas, variklis, vairas, jungiamosios dalys, atsuktuvas, varžtai.

Siūlome pasirinkti:

  • Sportinis motociklas

  • Keturratis:

Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų!

Spalva bus parinkta atsitiktiniu būdu.

Motociklų aukštis - apie 7 cm, ilgis - apie 12 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...