118 Lt už pasirinkto modelio 24-ių dalių aukščiausios kokybės stalo įrankių rinkinį su aukso spalva dailintais krašteliais "Frank Moller" šešiems asmenims!

išparduota

Kiekvienai šventei ir kasdieniam naudojimui Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti 24-ų dalių aukštos kokybės stalo įrankių iš nerūdijančio plieno rinkinį "Frank Moller" patogioje dėžėje! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir namuose surenkite tikrą puotą!

Įsigykite stalo įrankių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Masinis.lt jums siūlo pasirūpinti stilingu ir solidžiu stalo serviravimu, nes šie nauji įrankiai ne tik papuoš jūsų stalą, bet ir pavers kiekvieną dieną švente!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu jūs įsigysite itin aukštos kokybės stalo įrankius, kurie skirti net 12-ai asmenų. Įrankiai pagaminti iš nerūdijančio plieno/aliuminio ir yra papuošti paauksuotais krašteliais, yra gerai nupoliruoti ir stori, tačiau dailūs ir patogūs laikyti, taip pat lengvai plaunami ir valomi.

Rinkinį sudaro:

  • 6 šakutės (ilgis - 20 cm);
  • 6 peiliai (ilgis - 23,5 cm);
  • 6 šaukštai (ilgis - 20 cm);
  • 6 šaukšteliai (ilgis - 14,5 cm).

Siūlome pasirinkti:

1 modelis. 24-ių dalių stalo įrankių rinkinys "Frank Moller Franziska"

2 modelis. 24-ių dalių stalo įrankių rinkinys "Frank Moller Dorothea"

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...