12 Eur už 70 min. trukmės atpalaiduojamąjį kūno masažą ir procedūrą veidui, grožio salone „Grožio rojus“, Kaune!

išparduota

Tie, kurie trokšta pabėgti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Siūlome pasinaudoti šia nepaprastai malonia ir atpalaiduojančia procedūra - atpalaiduojančiu kūno masažu ir procedūra veidui už puikią kainą!

Atpalaiduojamasis kūno masažas – šis masažas efektyviai atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų bei padeda geriau pasijusti po sunkios dienos. Masažo metu pagerėja vidaus organų veikla, gyvybinės organizmo funkcijos, pagerėja kraujo apytaka, audinių mityba. Po masažo jausitės energingi, Jūsų nevargins skausmas ir įtampa.

Raminanti veido kaukė – ramina jautrią odą, mažina odos paraudimus, atstato normalią odos struktūrą. Stiprina kapiliarų sieneles ir turi stiprų antioksidacinį poveikį.

Veido masažas – skatina natūralų odos valymąsi, tonizuoja veido audinius, šalina toksinus, veido ir kaklo raumenų įtampą. Kerintis eterinių aliejų aromatas atgaivins ir atpalaiduos. Masažuojant stimuliuojami veido odos energetiniai taškai geriau aprūpinami deguonimi, oda atsigauna, atjaunėja.

Po atpalaiduojančio masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl ši procedūra skirta ne tik fiziniam kūnui, bet ir sielos palaima. Ši procedūra gali tapti geriausia dovana. Palepinkite save arba savo artimuosius. Jūsų taip pat lauks šiltos arbatos puodelis.

Paslaugos trukmė: 70 min.

Apie pardavėją

Grožio salonas "Grožio rojus"
Telefonas: 8 652 18412
El pašto adresas: godabut@gmail.com
Nuoroda:

loading...