12 Lt už kokybiškus, plaukus tausojančius dažus "Corpore Sano" su simondsijų, sojų ir saulėgrąžų augaliniais aliejais, be amoniako! Galėsite rinktis net ir 6-ių spalvų!

išparduota

Pagyvinkite išblukusią savo plaukų spalvą arba kardinaliai pakeiskite savo išvaizdą! Šiandien visoms dailiosios lyties atstovėms, norinčioms keisti plaukų spalvą be didelės žalos jų būklei, rekomenduojame įsigyti plaukų dažus "Corpore Sano" su simondsijų, sojų ir saulėgrąžų augaliniais aliejais be amoniako visoje Lietuvoje už stulbinamai mažą kainą. Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir pirkimo metu galėsite pasirinkti net iš 6 spalvų!

Gražūs plaukai - labai svarbi kiekvienos šiuolaikinės moters įvaizdžio dalis! Taigi, jei norite būti gražios, pakoreguokite plaukų spalvą pačios - įsigykite pakuotę ilgalaikių plaukų dažų "Corpore Sano" (140 ml) be amoniako su ekologiškais ingredientais iš įmonės "Mediola".

Turbūt tik nedaugelis moterų niekuomet gyvenime nėra dažiusios plaukų. Ir nėra ko stebėtis — juk visos norime būti ryškios ir spindėti neblėstančiu grožiu. O jei dar pastebėjote žilas sruogas — tuomet plaukų dažymas neišvengiamas.

Plaukų dažų pakuotėje rasite:

 • Pasirinktos spalvos aktyvatoriaus indelį ir kremo tūtelę – tai dažai, kurių sudėtyje yra simondsijų, sojų ir saulėgrąžų augalinių aliejų, kurie suteikia nudažytiems plaukams žvilgesio ir ilgalaikį spalvos efektą.
 • "Corpore Sano" šampūną su alijošių ekstraktu. Šis drėkinamasis šampūnas su natūraliais alavijų, dedešvų ir kinrožių ekstraktais drėkina ir saugo plaukų spalvą, plaukai tampa minkšti, lankstūs.
 • "Corpore Sano" kondicionierių su ženšenio ekstraktu. Šis kondicionierius su ženšenių ir daigintų kviečių aliejais suteikia plaukams švelnumo, blizgesio ir gyvybingumo.
 • Vienkartinių pirštinių porą.

Galimos spalvos pasirinkimui:

Siūlomi dažai pasižymi šiomis savybėmis:

 • Nudažo, apsaugo, pamaitina ir sustiprina plaukus vienu metu;
 • 100 proc. padengia žilus plaukus — jokie augaliniai dažai taip efektyviai dar nedažė;
 • atsparūs šampūnams, ultravioletiniams spinduliams, chlorui, lakui;
 • patikrinti dermatologiškai — dažų natūralumas maksimaliai sumažina dirginimo ir alergijos riziką;
 • be amoniako, rezorcino (jis kaupiasi odos epidermyje, veikia skydliaukę), silikono ir parabenų (silpnina imuninę sistemą, kaupiasi net motinos piene);
 • po dažymo išsaugo plauko struktūrą, plaukai tampa lengvai šukuojami.
 • spalva išlieka net iki 3 mėnesių.

Naudojimo instrukcija. Įdėmiai perskaitykite naudojimo instrukciją, kurią rasite dėžutės viduje. Įspėjimas. Sudėtyje yra peroksido. Venkite produkto kontakto su akimis. Jei produktas pakliuvo į akis, nedelsiant plauti dideliu tekančio vandens kiekiu. Nedažykite šiais dažais antakių ir/arba blakstienų. Plaukus dažykite tik su pirštinėmis. Po dažymo gerai išskalaukite plaukus. Sudėtyje yra oksiduojančių dažomųjų medžiagų. Šis produktas gali sukelti alergines reakcijas. Prieš naudojant rekomenduojame pasidaryti tinkamumo testą (žr. instrukciją dėžutės viduje). Sudėtyje yra aminofenolių, phenylenediamine ir resorcino. Laikyti atokiau nuo vaikų.

Apie pardavėją

UAB "Mediola"
Telefonas: 8 610 14555
El pašto adresas: mediola@gmail.com

loading...