12.99 Eur už viso kūno šveitimą su cukrumi + nugaros ir pečių srities masažą su pasirinktu kūno sviestu (medaus, šokolado arba avokado), masažo salone „PAS DOVILĘ“, Vilniuje!

išparduota

Stebuklingi prisilietimai atitraukia nuo rūpesčių ir liūdnų minčių, o kenčiantiems nuo depresijos masažas padeda atsiriboti nuo neigiamos patirties ir emocinio streso. Todėl Masinis.lt kartu su masažo studija „PAS DOVILĘ“ parengė puikų pasiūlymą - rekomenduojame išbadyti viso kūno šveitimą su cukrumi + nugaros ir pečių srities masažą su pasirinktu kūno sviestu (medaus, šokolado arba avokado) už itin viliojančią kainą, Vilniaus centre!

Kūno šveitimas - maloni viso kūno procedūra, kurios metu puikiai išvaloma oda, pagreitinamas jos atsinaujinimas, didinamas elastingumas.

Nugaros masažas – gera sveikatinimo priemonė. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį.

Masažo metu naudojama judesių technika ir specialus drėkinamasis kūno sviestas atpalaiduoja pavargusį kūną, pašalina stresą bei įtampą.

Masažas skirtas tiems asmenims, kurie dirba sėdimą darbą, kai pagrindinis kūno svoris tenka viršutinei nugaros daliai bei kaklui.

Masažo trukmė: 60 min.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...