13 Lt už 100 g. Negyvosios jūros juodojo purvo ir druskos muilą su mineralais! Gamtos turtai jūsų sveikatai!

išparduota

Tegu jūsų oda rūpinasi Negyvosios jūros purve ir druskoje esantys mineralai! Masinis.lt šiandien jums siūlo įsigyti neįprastą, tačiau veiksmingą Negyvosios jūros purvo ir druskos muilą su mineralais visiems odos tipams! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir džiaukitės lygia ir glotnia oda! Šis muilas ypatingai tiks problemiškai ir riebiai odai!

Įsigykite Negyvosios jūros purvo ir druskos muilą su mineralais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt girlianda bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!


Šio neįprasto muilo pagrindą sudaro visiems žinomas Negyvosios jūros pakrantės juodasis purvas. Muilas giliai valo odą ir rūpinasi odos problemomis.

Naudojimas: puikiai tinka naudoti kasdien. Plaukite rankas su muilu ir kruopščiai nuskalaukite. Taip pat tinka naudoti veidui ir kūnui. Rekomenduojamas visiems odos tipams, ypač riebiai ir problematiškai odai.

Sudėtis: natrio taliovatas, natrio chloridas, vanduo, jūros purvas, glicerinas, jūros druska, parfumas, eugenolis, limonenas, linalolis, butilfenilas, metilopropionalas, Cl 50415:1.

Svoris 100 g.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...