13 Lt už greitą ir efektyvią dantų balinimo priemonę „White Light“!

išparduota

Gražios šypsenos žavesys priklauso ir nuo dantų baltumo. Deja, ne kiekvienas gali didžiuotis baltais it perlai dantimis. Jei norite, kad jūsų šypsena būtų kerinti, įsigykite dantis balinančią priemonę „White Light“! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsitikinkite, kad baltų balinimas neturi kainuoti tūkstančių!

Dėmesio! Balinančią priemonę „White Light“ galite apžiūrėti ir įsigyti Vilniuje jau dabar Masinis.lt / dyl.lt / LabaiNoriu.lt prekių dalinimo punkte, prieš tai susisiekus telefonu: +3706 903 0000.

Įsigykite balinančią priemonę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą arba už papildomus 10 Lt prekė per 48 val. pristatysime jį į namus VISOJE LIETUVOJE!

Naudodami „White Light“ priemones vos 15 minučių per dieną, jau po kelių tokių seansų galėsite džiaugtis baltesne šypsena!


„White Light“ dantų balinimo rinkinį sudaro:

  • Balinimo prietaisas;
  • 2 pakuotės balinamojo gelio;
  • 2 baterijos.

Naudoti šią dantų balinimo priemonę labai patogu ir paprasta. Komplekte rasite specialų, baterijomis maitinamą prietaisą, kuris balinimo metu spinduliais aktyvuoja balinamąsias medžiagas ir padaro jas ypač veiksmingas. Prietaisas skleidžia aukšto dažnio mėlyną šviesą, ji aktyvuoja balinimo efektą ir veikia kartu su vandenilio peroksidu, silicio dioksidu bei kitais specialiais junginiais.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...