15 Lt už bilietą į „TYLŲJĮ“ pažinčių renginį "Speed Dating" + DOVANŲ pasirinktas gėrimas. Susirask savo antrąją pusę Vilniuje!

išparduota

Ieškai antrosios pusės, vaikštai į pasimatymus, tačiau niekaip neatsiranda antroji pusė? Tuomet šis pasiūlymas būtent tau! Tylieji pasimatymai – madingi pasimatymai be žodžių! Masinis.lt kartu su renginių organizavimo kūrybine komanda "XXI a. renginiai" šiandien Jums siūlo daug naujų įdomių pažinčių per vieną vakarą!

Įdomu, ką pasakoja savo draugams žmonės, grįžę iš „tyliojo pasimatymo“? „Tylieji pasimatymai“ – tai nauja „greitųjų“ pasimatymų forma, kai dalyviai gali vienas į kitą žiūrėti, bet negali kalbėti. Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengia pirmuosius, bet jau išpopuliarėjusius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti. Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, nes nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam sakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.

Daug naujų įdomių pažinčių per vieną vakarą!

Renginyje dalyvauja panašus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu „bendraujama be žodžių“ 2.5 minutes, o suskambėjus signalui, einama prie kito. Specialiose kortelėse dalyviai žymi ar norėtų su naujai sutiktu žmogumi susitikti dar kartą. "Taip" reiškia, jog pažintis buvo maloni ir norėtųsi ją pratęsti. Organizatoriai suveda rezultatus ir jau kitą dieną dalyviai, vienas kitam pasakiusieji “Taip”, gauna vienas kito kontaktus.

Informacija apie renginį:

  • Dalyvių amžius nuo 20 iki 30 metų;
  • Renginio metu gali dalyvauti iki 24 dalyvių: 12 moterų ir 12 vyrų;
  • Į renginio kainą įskaičiuotas gėrimas;
  • Renginys vyks "Franki vyninėje", Vilniaus g.35, Vilnius;
  • 2014 10 21;
  • Renginio trukmė: dalyvių rinkimosi pradžia 19:00 val.;
  • renginio pradžia 19:30 val., pabaiga ~20:30 val.

Daugiau informacijos apie renginį www.speeddating.lt.

Apie pardavėją

UAB “XXI a. renginiai”
Telefonas: 8 674 18881
El pašto adresas: info@xxiarenginiai.lt
Nuoroda:

loading...