17 Eur už spuogelių ir randelių naikinimo arba ACNE gydymą, išsiplėtusių kapiliarų, pigmentinių dėmių šalinimo procedūrą „E-Light“ lazeriu, Vilniaus centre, grožio studijoje „Dalia“!

išparduota

Nuostabi galimybė vėl džiaugtis skaisčia, sveikai ir jaunai atrodančia oda! Norite pristabdyti laiko tėkmę ir grąžinti veido odai jaunatvišką skaistumą Jums padės greitos ir veiksmingos procedūros, atliekamos su inovatyviu „E-LIGHT“ lazeriu – tai puiki alternatyva plastinei chirurgijai. Jokio skausmo ir jokių šalutinių reiškinių! Išsirinkite jums geriausiai tinkantį pasiūlymą ir skubėkite į grožio studiją „Dalia“!

“E-Light” tai pirmoji ir vienintelė patentuota estetinės medicinos technologija, sukurta derinant dvipolio radijo dažnio ir optinės šviesos energijas. Palyginti su yprastine lazerio terapija, naudojama mažiau šviesos (lazerio) energijos, todel sumažėa šalutinių reiškinių rizika, padidėja saugumas ir efektyvumas.

Siūlome jums rinktis iš trijų „E-light“ lazeriu atliekamų procedūrų veido srityje:

Spuogelių ir randelių naikinimas arba ACNE gydymas

Tai procedūra, atliekama IPŠ (intensyvios pulsinės šviesos) ir RF (radiodažnio) lazeriu, kurios metu panaikinami pigmentiniai odos pokyčiai, randeliai, dėmelės kurie lieka po spuogelių, raudonis, sutraukiamos odos poros, pagerinamas odos tonusas, elastingumas.

Procedūros metu oda tarsi išvaloma nuo įvairių pakitimų, pagerėja jos tonusas. Be to, atjauninimo metu vyksta tam tikri fiziologiniai procesai, kurių metu švelniai stimuliuojama kolageno gamyba. Kolagenas suteikia odai tamprumo, stangrumo, elastingumo, lygina smulkių raukšlelių tinklą. Taigi oda pastebimai atjaunėja.

Išsiplėtusių kapiliarų šalinimo „E-Light“ lazeriu procedūra

Išsiplėtę kapiliarai gali išryškėti dėl saulės poveikio, kitų aplinkos veiksnių ar paveldimumo. Bet kuriuo atveju, ant veido ar kitos kūno vietos atsiradusios raudonos dėmelės nepuošia, o dažną net verčia kompleksuoti.

Lazerio technologija neinvaziniu būdu gali veiksmingai pašalinti tokių kraujagyslių išsiplėtimus, kaip:

  • Vienos paviršinės kraujagyslės išsiplėtimus ant veido;
  • Kraujagyslių tinklelį ir kraujagyslių žvaigždes ant veido (teleangiektazijas);

Kraujagyslių šalinimo lazeriu procedūros privalumai:

  • Pasiekiamas norimas rezultatas jau po 3 – 5 procedūrų;
  • Efektyvi aušinimo sistema užtikrina neskausmingą procedūrą;
  • Selektyvus lazerio spindulys yra saugus, nedegina odos ir nepalieka randų;

Pigmentinių dėmių šalinimo procedūra

Odai senstant, pigmentas intensyvėja, plečiasi, tad siūlome naujausią metodą pašalinti ar pašviesinti šiuos nemalonius padarinius. Pigmentinės dėmės (strazdanos, senatvinės dėmės) gali būti įgimtos ar atsiradusios dėl aplinkos, organizmo bei amžiaus faktorių.

Impulsinio lazerio šviesa selektyviai paveikia melanino kaupimąsi. Kryptinės šviesos našumas, nepažeisdamas odos vientisumo, žudo melanocitus, kur yra pernelyg daug pigmento.

Lazeris neturi įtakos normalių pigmentinės odos ląstelių poveikiui. Po sąlyčio su lazerio šviesa pigmentas 3-30 minučių keičia spalvą (dažniausiai į tamsesnę). Per 3–7 dienas apdoroti paviršiai pašviesėja arba nusilupa, pigmentinės dėmės pašviesėja arba išnyksta. Procedūrą rekomenduojama atlikti 3–5 kartus, kas 2–3 savaites

Dėmesio! Šioms procedūroms atlikti jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Procedūrą rekomenduojama atlikti ant neįdegusios švarios odos.

Procedūra trunka apie 15 minučių, todėl ją galima atlikti bet kada, nes neatsiranda jokių nemalonių reiškinių procedūros metu ar po jos.

Procedūras rekomenduojama atlikti ant neįdegusios švarios odos. 7 dienas prieš ir po pasirinktos procedūros negalima saulėje ar soliariume deginti gydytų vietų arba būtina naudoti apsauginį kremą, kurio SPF ne mažesnis kaip 40.

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...