17 Lt už praktišką pagalbininką virtuvėje - forminį maisto smulkintuvą ir sūrio tarką!

išparduota

Palengvinkite maisto ruošimo darbus! Nuo šiol gaminkite su malonumu ir pamirškite nemalonų česnako kvapą ant rankų ir varginantį darbą smulkinant maistą! Masinis.lt jums siūlo pasinaudoti dienos akcija ir įsigyti praktišką maisto smulkintuvą "Amazing Chopper" ir sūrio tarką už ypatingą kainą! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir maistą ruoškite lengviau ir greičiau!

Įsigykite smulkintuvą "Amazing Chopper" Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt smulkintuvas bus pristatytas į namus VISOJE LIETUVOJE!Masinis.lt siūlo įsigyti puikų pagalbininką virtuvėje, su juo galėsi kapoti, smulkinti - morkas, svogūnus, česnakus, pomidorus, pipirus, ir visus kitus ingridientus savo mėgstamiausiems patiekalams. Tai daug greičiau ir patogiau, nei naudoti peilį! Kelios akimirkos ir jau pasiruošta kepti. Pamirškite laikus, kai ašaroja akys pjaustant svogūnus! Dabar akimirksniu supjaustysite visas daržoves ar kitą ingridientą!

Tai puikus pagalbininkas virtuvėje, ruošiant vaisių ar daržovių salotas! "Amazing Chopper" priežiūra itin paprasta - tiesiog pakiškite peiliukus po vandens srove ir juos nuplaukite. Indą galima plauti indaplovėje.

Maisto smulkintuvo išmatavimai: aukštis 23 cm, skersmuo: 8 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...