18 Lt už juodos spalvos nugaros atramą, dedamą ant bet kokio tipo kėdės! Patogumui ir taisyklingai laikysenai formuoti!

išparduota

Daug laiko praleidžiate sėdėdami darbe prie kompiuterio ar stalo? Nuo netaisyklingos laikysenos jums dažnai pradeda skaudėti nugarą? Masinis.lt turi puikią išeitį - taisyklingai sėdėti padėsiančią nugaros atramą, kurią galėsite pasidėti ne tik ant darbo kėdės, bet ir naudoti automobilyje! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir sėdėkite taisyklingai!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys juodos spalvos nugaros atrama! Įsigykite atramą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Šiais moderniųjų technologijų laikais gydytojai ortopedai nustato vis daugiau stuburo iškrypimų. Todėl saugokite savo laikyseną ir pasistenkite, kad jums nebūtų nustatytas stuburo iškrypimas!

Daugiau nebevarkite sėdėdami ant nepatogios kėdės ir nebekentėkite nugaros skausmų. Nugaros atrama ne tik padės atsikratyti šių neigiamų pojūčių, bet ir padės išlaikyti taisyklingą laikyseną. Nugaros atrama tiks ant bet kokio tipo kėdės, todėl tereikia ją įsigyti ir pagaliau patogiai sėdėsite. Jau dienos pabaigoje nebejausite jokio nugaros skausmo ir nuovargio.

Nugaros atramos savybės:

  • Spyruoklinė pagalvėlė prisitaiko prie individualių nugaros formų ir palaiko amortizaciją, kuri užtikrina maksimalų patogumą ir teisingą sėdėseną;
  • Akyta atramos medžiaga leidžia laisvai cirkuliuoti orui;
  • Atrama lengva ir patogi naudoti;
  • Išmatavimai: ilgis - 44 cm, plotis - 39 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...