18 Lt už originalią vaikišką mašinėlę, kuri skleidžia garsus, mirksi ir automatiškai važiuoja bei gali apsisukti 360 laipsnių kampu!

išparduota

Puikus pasiūlymas kiekvienam berniukui, mėgstančiam originalias mašinėles, kurios važiuoja pačios. Šiandien Masinis.lt siūlo įsigyti žaismingą pasirinktos spalvos mašinėlę su 12-ika ratų, su kuria jūsų vaikas puikiai praleis laisvalaikį!

Įsigykite žaislinį automobilį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Vaikų džiaugsmas - tėvelių laimė! Leiskite savo vaikui džiaugtis nauju žaislu, kuris automatiškai važiuoja, skleidžia garsus ir kurio mirksi lemputės. Taip pat mašinėlei važiuojant juda mašinėlės akytės į skirtingas puses. Įdomi ir žaisminga mašinėlė turi net 12 ratų, kurie suteikia kalnuoto važiavimo efektą. Taip pat automobilis apsisuka 360 laipsnių kampu!

Galėsite išrinkti savo vaikui labiausiai patikusios spalvos originalų automobilį, tikrai nustebinsite naujovišku žaislu, kokio vaikas dar neturėjo. Mašinėlės veikimui reikalingi 3 AA dydžio elementai. Mašinėlė važiuoja įjungus apačioje esantį "ON" mygtuką.

Mašinėlės išmatavimai: ilgis - 18 cm, plotis - 12 cm.
Spalva: mėlyna arba raudona


Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...