19 Lt už 43 Lt vertės pasirinktos spalvos silikoninę kepimo formą!

išparduota
Mėgsti gaminti? Tavo šeima ir draugai negali gyventi be tavo iškeptų skanėstų? Palepink savo šeimą tobulos formos keksais ar pyragais! Šiandien visiems mėgstantiems gaminti ir smaguriauti gardžiausius kepinius Masinis.lt siūlo įsigyti pasirinktos spalvos patvarią, silikoninę kepimo formą už itin viliojančią kainą!

Išmesk ir pamiršk senas kepimo skardas ir formas, su kuriomis iki šiol tiek vargai! Gaminti mėgstančioms šeimininkėms, kurių namai nuolat gardžiai kvepia pyragais ir kitais kvapniais kepiniais, tikras išsigelbėjimas - silikoninės kepimo formos – tai tikras perversmas virtuvėje! Šioje silikoninėje formoje tavo kepiniai nepridegs ir neprišąls, ją galima naudoti tiek orkaitėje, tiek mikrobangų krosnelėje ir netgi šaldiklyje, jos nereikia tepti riebalais ir ją labai lengva plauti.

Silikoniniai kepimo indai – nepamainomi tiek profesionalių konditerių, tiek mėgėjų ir šeimininkių pagalbininkai virtuvėje. Šiuos indus naudoti ypač paprasta, o juose kepami pyragai ir kiti gaminiai išlieka puikios formos!

Naujausia pažangi kepimo technologija – silikoninė kepimo forma – nuo šiol turi būti ir tavo virtuvėje! Pasinaudojęs šios dienos pasiūlymu, galėsi pasirinkti ir įsigyti tau patinkančios spalvos kepimo formą, kurioje galėsi kepti įvairius pyragus, keksus ir kitus kepinius.

Silikoninė kepimo forma:
  • Pagaminta tik iš silikono, labai patvari, elastinga. Kepimo forma gali būti plaunama indaplovėje bei laikoma šaldytuve, taip pat nekinta nuo temperatūros svyravimų;
  • (-40°C to +230°C);
  • Šią formą gali naudoti taip, kaip naudotum senas geležines ar keramikines formas;
  • Su šia kepimo forma, tavo skanėstai keps greičiau, bei bus lengvai išimami, o pats indas lengvai išplaunamas;
  • Silikoninė kepimo forma puikiai tiks moderniai virtuvei, taip pat tai puiki dovana virtuvės šefui;
  • Daugkartinio naudojimo, saugi, švelni, modernaus stiliaus, lengvai naudojama bei itin lengvai valoma;
  • Dydis: Skersmuo 24 cm, Aukštis 5,11 cm.

Apie pardavėją

IĮ Algio Juškos
Telefonas: 8 670 23709
El pašto adresas: maziliauskas@mail.com

loading...