19 Lt už ekologišką ir ilgaamžišką stalo žaidimą „​​2 in 1“​​ su medine lenta ir medinėmis figūrėlėmis!

išparduota

Stalo žaidimai leis jūsų laisvalaikį padaryti ne tik įdomų, bet ir turiningą, nes lavinamieji žaidimai ne tik lavina protinius sugebėjimus, bet ir yra puikus bendravimo elementas su priešininku! Čiupkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigykite puikų žaidimą „2 in 1“ su medine lenta jūsų produktyviam laisvalaikiui!

Įsigykite šį stalo žaidimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt žaidimas bus pristatytas į namus VISOJE LIETUVOJE!


Stalo žaidimai - tai idealus būdas praleisti laisvalaikį žaidžiant bei mokantis kartu su draugais! Kiekvienas stalo žaidimas – tai puikus iššūkis patreniruoti savo loginį mąstymą, derybinius įgūdžius ar pademonstruoti kitokius gebėjimus.

Smagūs stalo žaidimai įdomus bei naudingas daiktas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Be to, tai puiki dovana, kuria tikrai galite nustebinti kiekvieną, kam ruošiate staigmeną. Siūlomas stalo žaidimas 2 in 1 yra aukštos kokybės, lenta ir figūrėlės - medinės. Ilgaamžiška medinė lenta yra labai tvirta ir patogi. Mediniai žaislai - pats geriausias pasirinkimas, nes jie yra ekologiški ir itin kokybiški.

Net iš 2 skirtingų žaidimų išsirinksi sau labiausiai patikusį, kai atsibos galėsi žaisti vis kitą! Itin smagu žaisti stalo žaidimus tiek mažiems tiek dideliems!„2 in 1“ stalo žaidimai:

  • Gyvatės / kopėčios;
  • Skrisk ir eik.

Rinkinį sudaro:

  • 16 figūrėlių;
  • Metimo kauliukas;
  • Lenta.

Puiki galimybė pademonstruoti savo sugebėjimus ir šauniai praleisti laiką su draugais ar šeima!

Matmenys: ilgis - 29 cm, plotis - 29 cm.

Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...