229 Lt už aukščiausios kokybės net 16-os dalių puodų rinkinį „Royalty Line Switzerland RL-16S“ iš medicininio plieno!

išparduota

Nauji puodai - naujas gaminimo įkvėpimas! Atnaujinkite savo virtuvės inventorių naujais ir ilgaamžiškais puodais! Nuo šiol gaminkite sveikiau, skaniau ir greičiau, nes Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti aukščiausios kokybės 16-os dalių „Royalty Line Swizerland“ puodų rinkinį! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir savo virtuvę paverskite kūrybinių iššūkių vieta!

Įsigykite puodų rinkinį rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą arba už papildomus 20 Lt prekė per 48 val. pristatysime jį į namus VISOJE LIETUVOJE!

„Royalty Line Switzerland“ gaminiai pasižymi unikalia produktų kokybe ir praktišku dizainu. Su naujais puodais gaminimas bus daug malonesnis, nes puodų daugiasluoksnis dugnas užtikrina greitesnį įkaitimą, dėl savo savybių puoduose nereikia naudoti daug aliejaus. Puodai pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio medicininio plieno (18/10 chromo ir nikelio santykis). Ant puodų dangčių yra temperatūros rodymo daviklis su trimis karščio lygiais, todėl lengvai galėsite stebėti maisto gaminimo procesą.

16-os dalių puodų rinkinys Royalty Line Switzerland RL-16S

Savybės:

  • 9 sluoksnių dugnas;
  • Rinkinį sudaro: keptuvė su metaliniu dangčiu (24x6,5 cm, talpa - 2,9 l), puodas su metaliniu dangčiu (24x14 cm, talpa - 6,3 l), puodas su metaliniu dangčiu (20x10 cm, talpa - 3,1 l), puodas su metaliniu dangčiu (16x8 cm, talpa - 1,6 l), puodas su rankena ir dangčiu (16x8 cm, talpa - 1,6 l), troškintuvas (20x9,5 cm, talpa - 2,7 cm), dubenėlis su plastiko dangčiu (skersmuo - 20 cm), 2 padėkliukai, nutraukimo rankenėlė.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...