23 Eur už plaukų šviesinimą sruogelėmis, tonavimą pasirinktam atspalviui, maitinančią kaukę ir kirpimą, Vilniuje!

išparduota

Suteik savo plaukams naują akcentą, palepink save stilingu kirpimu ir maitinančia kauke. Išryškink plaukų grožį už ypač patrauklią kainą! Būk ir atrodyk gražiai ir nepriekaištingai pasinaudojusi Masinis.lt ir grožio salono „Džesė“ pasiūlymu!

Įsigijus šį kuponą Jums priklausys:

  • Dažymas šviesiomis sruogelėmis. Tai yra puikus būdas paįvairinti šukuoseną tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms. Taip pat, tai vienas saugiausių ir patikimiausių būdų tamsiaplaukėms virsti šviesiaplaukėms;
  • Plaukų tonavimas pasirinktam atspalviui;
  • Plaukus maitinančios kaukės procedūra;
  • Stilingas kirpimas.

Pasitikėkite profesionalais dirbančiais „Džesė“ grožio salone, jų mokėjimu kurti mažus stebuklus, beribe fantazija ir išeisite iš salono su pakilia nuotaika bei spinduliuosite ypatingu grožiu!

Apie grožio saloną „Džesė“:

  • Grožio salonas „Džesė“ savo veiklą pradėjo nuo 2011 metais. Tai grožio paslaugų teikimas ir išskirtinis bei šiltas dėmesys kiekvienam klientui, atsižvelgiat į jo individualumą ir norus. „Džesė“ salono darbuotojos myli savo darbą, yra vieninga komanda, kuri siekia teikti tik kokybiškas paslaugas;
  • Salonas yra įsikūręs Vilniaus Pašilaičių mikrorajone, susisiekimui patogioje vietoje, tiek nuosavu transportu, tiek visuomeniniu. Visada surasite vietą pasistatyti savo automobiliui.

Apie pardavėją

UAB "Janolita"
Adresas: Žemynos g. 2B, Vilnius
Telefonas: 8 675 99093
El pašto adresas: salonasdzese@gmail.com
Nuoroda:

loading...