24 Lt už 85 Lt vertės 5vnt. originalių "BugsLock" nuo uodų su nemokamu pristatymu

išparduota

Neleiskime, kad uodai sutrugdytų džiaugtis pirmosiomis iškylomis! Siūlome įsigyti itin veiksmingas, 100 proc. natūralias BUGSLOCK 5 apyrankes nuo uodų iš Netshop.lt su NEMOKAMU pristatymu į bet kurį miestą visoje Lietuvoje už ypatingai gerą kainą!

Turbūt nėra nei vieno, kurio neerzintų uodai, todėl linkėdami Jums ramaus poilsio gamtoje, siūlome įsigyti pasaulyje pripažintą, labai veiksmingą ir ekologišką priemonę - BUGSLOCK apyrankes nuo uodų. Šios apyrankės padės apsiginti nuo uodų iškylaujant gamtoje, miške ar prie ežero, dirbant darže ar tiesiog būnant ten, kur Jus nuolat persekioja įkyrūs skrajūnai.

BUGSLOCK apyrankė pasižymi ypatingomis apsauginėmis savybėmis ir ne tik:

  • yra ne tik puikus ginklas prieš vabzdžius, bet ir žavingai atrodantis aksesuaras;
  • sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, todėl tinka alergiškiems žmonėms ir vaikams;
  • gali būti nešiojama ant riešo, prisegama prie rūbų, kabinama ant lempos ar ant vaikiško vežimėlio rankenos, o vaikams iki 5 m. apyrankę rekomenduojama segti ant kojytės;
  • džiugina ilgalaikis veiksmingumas - viena apyrankė apsaugo nuo uodų 240 val. (10 dienų);
  • nenaudojant, pakanka įdėti apyrankę atgal į hermetišką pakuotę.

Nuo šiol nebegadinsite drabužių nemalonaus kvapo purškiamais aerozoliniais preparatais nuo įkyrių vabzdžių, veltui neišleisite pinigų neveiksmingoms žvakėms, smilkalams, tepalams ar kitoms neefektyvioms priemonėms.

Mėgaukitės laisvalaikiu gamtoje su visa šeima nesukdami galvos dėl įkyriai zyziančių uodų, nes tik su Beta.lt ideali ir natūrali apsauga visai šeimai už kiekvienam prieinamą kainą.

Apie pardavėją

Ernestas Boguševičius
Telefonas: 8 656 62110
El pašto adresas: info@netshop.lt
Nuoroda:

loading...