25 Lt už 50 Lt vertės originalią chna tatuiruotę

išparduota

Ar svajoji apie tatuiruotę, tačiau tavęs nevilioja jos ilgaamžiškumas ir skausmas ją darantis? Artėja vasara, geriausias laikas stilingiems pokyčiams – papuošk savo kūną trumpalaike CHNA tatuiruote, kurią tau atliks CHNA tatuiruočių meistrė Alesandra Rulytė (Henna Art) už stulbinančiai gerą kainą. Puošk kūną, o kiti į jį žiūrės!

 

Nuo senų senovės CHNA tatuiruotės turėjo ne tik estetinę, bet ir mistinę reikšmę: tikėta, kad įvairūs piešiniai tam tikrose vietose saugo nuo piktų dvasių, nužiūrėjimo, ligų ir kitų blogybių. Indijoje nuotakoms tatuiruotėms būdavo išpaišomos tiek rankos, tiek kojos, o šių raštų subtilumas bei ryškumas simbolizavo klestėjimą, vaisingumą, laimę.

 

Apie procedūrą:

  • Procedūra visai neskausmingą, atvirkščiai, netgi maloni;

  • Darant tatuiruotę naudojami teptukai, o ne adatos;

  • Dažniausiai piešiami indiški arba arabiški raštai, rytietiški motyvai;

  • CHNA tatuiruotės, dar kitaip vadinamos biotatuiruotės, piešiamos natūralios kilmės dažais – rudos ir juodos spalvos CHNA, todėl nedirgina odos ir neturi žalingo poveikio.

 

Tatuiruotės dydis – 15 x 10 cm.

 

Daugiau nuotraukų rasi čia:

 

https://www.facebook.com/pages/Henna-art/103353406371932?sk=photos

 

Jei nori dvigubai didesnės tau reikės nusipirkti du kuponus.

Atsižvelgiant į tavo pageidavimą meistrė nupieš tatuiruotę ruda arba juoda spalva, kuri išliks 6 – 8 dienas.

Meistrė Alesandra Rulytė (Henna Art) jau aštuonerius metus užsiima kūno tapybą CHNA dažais: „Man tai ne tik piešimas, bet ir gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo rytų kultūros bei filosofijos“. Piešti CHNA dažais Alesandra pradėjo po to kai pamilo Senovės Indiją, įsileido vedų tradicijas į savo kasdienybę. Dabar ji nuolat tobulinasi, kasmet vyksta į Lenkijoje vykstančius Indijos festivalius, kur iš viso pasaulio susirenka šios šalies kultūrai neabejingi žmonės. Tarp indiškų šokių, vaidinimų, jogų pasirodymų, vegetariškų valgių gaminimo – piešimas CHNA dažais užima svarbų vaidmenį ir yra neatsiejama Indijos kultūrai skirto festivalio dalis.

 

Alesandra sako, kad piešimas CHNA – ne tik ornamentai, juos piešiant reikia būti tinkamoje dvasinėje būsenoje, nes tik taip perduosi žmogui teigiamas emocijas: „Tai turi lietis tiesiai iš širdies – per ranką į gėles, paukščius, lietaus lašus. Kiekvienas taškelis, kryželis, lašelis ar linija rytų tradicijoje turi savo reikšmę, kaip raidės, iš kurių dėliojame žodžius, sakinius...“ Alesandra piešdama taip pat stengiasi ant žmonių kūnų palikti užkoduotus gerus palinkėjimus. Jai piešiant žmones aplanko malonūs pojūčiai, ateina nusiraminimas. Tapyba CHNA viena iš meditacijos formų ne tik piešiančiajam, bet ir tam, ant kurio odos gula CHNA elementai.

 

„Senovės Indijos filosofija bei kultūra suteikia man gilesnį pasaulio suvokimą, savo vietos jame supratimą. Visu tuo aš ir stengiuosi dalintis su visais, - labiausiai man priimtinu būdu, per piešimą. Tai tarsi gėrio, sėkmės ar laimės kodas, paliekamas kito žmogaus sieloje... “

 

Susigundei? Tad pasinaudok puikia proga ir papuošk savo kūną egzotiškais piešiniais už itin patrauklią kainą.

Apie pardavėją

Alesandra Rulytė
Telefonas: 8 675 66722
El pašto adresas: alesandra.rulyte@gmail.com

loading...