25 Lt už 59 Lt vertės 30x40 dydžio fotopaveikslą ant medinio porėmio arba net 2 fotopaveikslus 20x20 dydžio ant medinio porėmio!

išparduota
Naujiena Lietuvoje - fotopaveikslas ant medinio porėmio! Įspūdingą, interjerą pagyvinantį paveikslą dabar galite susikurti patys. Fotografija ant porėmio gali tapti stilingu, ypatingą nuotaiką sukuriančiu interjero akcentu. Tai gali būti vertinga dovana artimiesiems ir mylimiesiems, kolegoms ar verslo partneriams.

Stilinga interjero detalė, jungianti meną ir šiuolaikines technologijas, suteiks jaukumo ir išskirtinumo ne tik tavo namams, bet ir biurui.

Įmonėje "Fotonova" nuotraukos spausdinamos su profesionalia fotolabaratorija Durst Theta 76. Tai daugiau nei 100 metų egzistuojantys fotografijos antspaudai ant sidabro oksido popieriaus, kurio pagrindinės savybės - ilgaamžiškumas ir spalvinės gamos tikslumas.

Neturintiems failų ar idėjų, siūlome pasinaudoti nemokama galerija:

http://www.fotonova.lt/lt/foto_galerija/8/page/5/

Detali  fotopaveikslo ant porėmio charakteristika:
  • Nuotrauka bus spausdinama tradicinės fotografijos būdu profesionalia fotolabaratorija („Durst Theta 76“) ant  „Fuji Crystal Archive“ fotopopieriaus;
  • Nuotraukos dydis — 30 x 40 cm. arba 2 vnt nuotraukų 20 x 20cm.;
  • Nuotrauka gali būti vertikali ar horizontali.
Reikalavimai nuotraukai: dydis turi būti min 1500 x 2100 pikselių (be interpoliacijos), kraštinių santykis - 3:4. Nuotraukos iš telefonų, socialinių tinklapių ir paveikslėliai iš interneto nepriimami.

Galerinio tvirtinimo būdu nuotrauka visiškai uždengia medinį porėmį, todėl svarbu renkantis nuotrauką įsitikinti, kad nuotraukos kraštuose nėra svarbių detalių, kurios gali būti užlenktos.

Apie pardavėją

UAB ''Fotonova''
Telefonas: 8 687 60714
El pašto adresas: stela07@gmail.com
Nuoroda:

loading...