2.6 Eur už chromuotą, kosmetinį veidrodį grožio procedūroms!

išparduota

Kiekvieną dieną merginos ir moterys pasižiūri į veidrodį, todėl šis daiktas joms yra itin svarbus. Į tai atsižvelgdama Masinis.lt komanda siūlo pasinaudoti dienos pasiūlymu ir įsigyti pasirinkto dydžio originalų ir dailų chromuotą kosmetinį veidroduką su stovu! Čiupkite šios dienos pasiūlymo kuponą ir visada matykite, kas pasaulyje gražiausia!

Įsigykite kosmetinį veidroduką Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Kiekvienos moters diena prasideda ir baigiasi prie veidrodžio, be jo dailiosios lyties atstovės kaip be rankų. Veidrodžiai yra stilingi ir patogūs, galėsite juos pasistatyti patogiausioje vietoje, o nenaudojant, sulankstyti ir padėti į stalčių ar kitą vietą.

Siūlomi veidrodžiai yra dvipusiai, todėl galėsite pasirinkti reikiamą pusę norimai grožio procedūrai atlikti. Viena veidrodžio pusė rodo realų vaizdą, kita - 3 kartus padidintą. Veidrodis lankstosi į visas puses, todėl galėsite pakreipti veidrodį reikiamu kampu.

  • Mažas - skersmuo 14 cm;


Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...