29 Lt už 159 Lt vertės automobilinį masažuoklį, kad kelionė ar sėdimas darbas taptų malonesni ir be nugaros skausmo! Su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Daug laiko praleidi automobilyje ir ilgos kelionės metų jauti sunkumą, nuovargį, sustingimą nugaros srityje? Masinis.lt siūlo puikią išeitį - automobilinį masažuoklį tavo nugarai, kad vairavimas taptu daug patogesnis ir malonesnis.

Masažuoklis sukurtas tam, kad sumažintų nuovargį ir nugaros skausmą kelionės metu automobilyje. Juo pagalbą atsikratysi nuovargio ir nugaros skausmo, ne tik važiuojant automobiliu, bet ir dirbant sėdimą darbą, nes puikiai tiks ant darbo kėdės. Ilgalaikė sėdima padėtis vairuojant ar sėdint darbe sukelia nugaros skausmą. Nugaros masažuoklis padės sumažinti nugaros skausmą.Masažuoklis stilingai atrodo ne tik automobilyje, bet ir ant darbo kėdės. Ilgalaikė sėdima padėtis vairuojant ir vibracija sukelia nugaros skausmą. Automobilinis masažuoklis padeda sumažinti ar visiškai panaikinti nugaros skausmą.

Nugaros masažuoklis yra ypač efektyvus nes:

  • Masažas stimuliuoja nugaros srities raumenis; 
  • Atsiradusi šiluma gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis bei sumažina tempimą. 

Masažuoklį galėsi naudoti:

  • Lengvuosiuose automobiliuose;
  • Autobusuose;
  • Sunkvežimiuose;
  • Darbo kėdėse.

Spalva: tamsiai mėlyna.


Pamiršk įsiskaudėjusią nugarą ir mėgaukis malonaus poilsio ir atsipalaidavimo minutėmis tiek darbe, tiek kelionėje ar namuose! 

Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...