29 Lt už ekologišką ir ilgaamžišką medinį žvejybos žaidimą, kurį galima žaisti dviese!

išparduota

Vaikų kantrybei bei smalsumui lavinti Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti šaunų medinį žvejybos žaidimą! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir mažyliams padovanokite nuotaikingą laisvalaikį! Užteks vaikui vieną kartą parodyti žaidimo principą ir jis pats kibs už meškerės! Galima žaisti dviese ir lenktyniauti, kas prigaudys daugiau žuvyčių.

Įsigykite žvejybos žaidimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt kaladėlės bus pristatytos į namus VISOJE LIETUVOJE!

Žvejybos žaidimas yra puikus vaiko asmenybės tobulinimo, lavinimo bei laisvalaikio praleidimo žaislas. Vaikas mokysis lavinti kantrybę ir užsispyrimą sugaudyti visas žuvytes, taip pat lavins koordinaciją, nes žuvyčių gaudymas su maža meškere bus tikras išbandymas. Šis žvejybos žaidimas itin linksmas ir smagus.

Mediniai lavinamieji žaislai - pats geriausias tėvelių pasirinkimas! Mediniai žaislai ne tik ekologiški, bet ir ilgaamžiai.

Žaidimas labai paprastas: reikia sudėlioti žuvytes į dėžės vidų, užstumti dangtį ir pro skyles bandyti su meškere sugauti žuvis! Galima lenktyniauti, kas daugiau pagaus žuvų tik pro savo pusę gaudant žuvis!


Rinkinį sudaro:

  • Medinė dėžutė;
  • 2 meškerės;
  • 14 medinių žuvyčių.


Išmatavimai: dėžės ilgis - 30 cm, plotis - 25 cm.

Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...