33 Eur už 5 klasikinius masažus nugarai, pečių juostai ir kaklui, masažo terapijos namuose​​ „TERAPIKA“, Kaune!

išparduota

Didėjančio gyvenimo tempo kasdieniniu palydovu daugeliui tampa emocinė ir fizinė įtampa. To pasekmė - stresas, apatija, nuovargis, darbingumo sumažėjimas, suprastėjusi miego kokybė, niūrios nuotaikos. Kai dirbate sėdimą darbą, bei mažai judate, dažniau jaučiate ir raumenų nuovargį, įtampą, sąstingį kaklo, pečių, pusiaujo zonose. Šioms šiuolaikinio gyvenimo nemalonioms pasekmėm šalinti yra efektyvus bei daugelio pamėgtas natūralus būdas - tai klasikinis masažas nugarai. Todėl šiandieną Masinis.lt drauge su masažo terapijos namais „TERAPIKA“ parengė puikų pasiūlymą - tik 33 Eur už 5 klasikinio nugaros, pečiu ir kaklo juostos masažų abonementą!

Jums siūlome puikią galimybę trumpam stabtelėti ir skirti laiko tik sau. Šis puikus pasiūlymas - tai optimalus sprendimas kiekvienam norinčiam pašalinti nugaros raumenų įtampą, pagerinti bendrą savijautą, pailsėti , atgauti prarastas fizines ir dvasines jėgas, bei atsikratyti negatyvių minčių, nuovargio, įtampos. Tai lyg trumpa pauzė po kurios Jūs būsite kupini naujų jėgų sėkmingai įgyvendinti savo svajones ir greičiau atlikti kasdieninius darbus.

Įsigijus šį kuponą Jums priklausys:

  • 5 gydomieji masažai nugarai (masažas atliekamas pirštais ir jų pagalvėlėmis, krumpliais, dilbiais, alkūnėmis, taikomi ir taškinio masažo elementai. Masažo nugarai metu yra masažuojama: visa nugara, juosmuo, pečių zona bei kaklas);
  • Gydomasis masažas nugarai rekomenduojamas: esant įtampai, maudimui pečių, kaklo ar nugaros srityje; esant raumenų ir pečių sąstingiui; esant osteochondrozei; fizinį, protinį ir sėdimą darbą dirbantiems žmonėms; daug fiziškai dirbantiems; aikysenai gerinti;
  • Masažas nugarai efektyviai mažina chronišką skausmą pečių ar kaklo zonoje, naikina spazmus, šalina raumenų nuovargį ir įtampą, atstato raumenų darbingumą, pagerina medžiagų apykaitą, kraujotaką, limfotaką, teigiamai veikia nervų sistemą, mažina stresą, dirglumą, nervinę įtampą, padeda atsipalaiduoti, pagerina emocinę būseną, miego kokybę.

Apie pardavėją

IĮ "TERAPIKA"
Telefonas: 8 699 65177
El pašto adresas: masazaiterapika@gmail.com
Nuoroda:

loading...