4 Eur už žavingą ir ypatingų galių turinčią Hematito apyrankę raudonos spalvos!

išparduota

Ypatingas pasiūlymas mėgstančioms puoštis stilingais, išskirtiniais ir gilias tradicijas menančiais papuošalais! Masinis.lt kviečia įsigyti magiškų galių turinčią Hematito apyrankę už ypač mažą kainą! Tai gali būti žavinga ir naudinga dovana sau ar savo brangiai moteriai, mamai, močiutei, sesei!

Pasinaudokite šios dienos akcija įsigykite žavingas apyrankes Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Apyrankė su raudonos spalvos karoliukais:

Hematitas - tai stiprus magiškas, stiprių, atkaklių, sugebančių nugalėti visas kliūtis žmonių akmuo. Suteikia jėgos, gyvybingumo. Sutelkia dėmesį į elementarius poreikius, gyvenimo kokybės pagerinimą, padeda įveikti stresą. Skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą, geležies įsisavinimą, inkstų regeneraciją po sunkių susirgimų (nenaudoti esant uždegimui, nes bus blogiau). Gali sugerti neigiamas energijas bei jas įžeminti. Laikomas geru antidepresantu, greitai malšina spazmus ir traukulius, padeda atsikratyti žalingų įpročių, taip pat mažina įtampą. Tai išminties ir drąsos akmuo.

Hematitas taip pat pasižymi ir ezoterinėmis savybėmis – suteikia jėgos, gyvybingumo, stiprina valią, mažina įtampą, gali turėti antidepresantinį poveikį.Hematitas gali padėti pašalinti toksinus, sustiprinti kraują, sergant anemija, leukemija.

Hematitas gali būti naudojamas artrito, reumato, nugaros skausmų, chroniško nuovargio, kraujotakos pažeidimų, migrenos, nemigos, depresijos, neurozės, streso, lūžių profilaktikai.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...