42 Lt už 89 Lt patogų ir praktišką dulkių siurblį tavo automobiliui, kurio pagalba, tavo automobilis blizgės švara. Su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Nori išblizginti savo automobilį lengvai ir greitai, tačiau tam reikalingas siurblys, kuris toks didelis ir su kuriuo taip nepatogu tvarkyti automobilio saloną... Masinis.lt ir el. parduotuvė 400.lt siūlo tau išeitį, o kartu ir nuostabiai švarų automobilį - RANKINĮ DULKIŲ SIURBLĮ!


Puikus ir kompatiškas pagalbininkas, kuris padės išlaikyti tavo automobilį švarų – RANKINIS DULKIŲ SIURBLYS, kuris patiks kiekvienam vairuotojui. Vairuodami automobilį, mes norime, kad jis visada būtų švarus, bet tai nėra taip paprasta, nes sėsdami į automobilį paliekam smėlio pėdsakas, vaikai mėgsta užkandžiauti ir palikti maisto trupinius ant sėdinių ir kilimėlių, todėl vėl tenka gaišti laika, važiuoti į plovyklą, leisti pinigus, kad tik automobilis būtų švarus.


Masinis.lt siūlo įsigyti patogų ir kompaktišką rankinį dulkių siurblį, kuris puikiai tiks tiek namuose, tiek automobilyje. Tau užteks vos keliolikos minučių, kad tavo autmobilio vidus vėl blizgėtu švara. Juo naudotis labai paprasta, tiesiog ijungk rankinį dulkių siurblį į automobilinį maitinimo lizdą ir gali pradėti siurbti!


Rankinis dulkiu siurblis yra ypač patogus nes:

  • Juo patogų siurbti automobilį, palyginus su kitais, dideliais dulkių siurbliais;
  • Jis yra kompaktiškas, todėl galės gulėti bagažinei ir prireikus visada bus po ranka;
  • Automobilio tvarkymas tampa daug greitesnis ir patogesnis;
  • Veikia įjungus į automobilinį maitinimo lizdą.
Tik šiandien ir tik Masinis.lt portale įsigyk kuponą ypatingai akcijai už ypatingą kainą - puikų  rankinį automobilinį siurblį! 

Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...