45 Lt už 149 Lt vertės modernią, naujovišką ir kokybišką Ripstik riedlentę su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota
Patinka ekstremalūs pasivažinėjimai? Jei tavo atsakymas taip, vadinasi Masinis.lt pasiūlymas skirtas būtent tau! Skelbiame puikią akciją, kuri skirta tiems, kurie yra azartiški ir itin patrakę. Griepk kuo skubiau šį kuponą ir pasiimk - dviratę Ripstik riedlentę!


Pasaulio riedlentininkų jau išbandyta ir pamilta riedlentė – dabar laikas tau ją įvertinti ir įsitikinti, kad pasirinkęs ją padarei gerą sprendimą. Skriek gatvėmis nevaržomai, nes jos forma sukurta taip, kad jausiesi lyg skrostum bangas. Išbandyk jėgą ir laisvę kartu su Ripstik!


Vasara jau ant slenksčio ir būtų nuodėmė sėdėti namie, kai riedlenčių sporto mėgėjai jau blizgina ir dailina savo senąsias, gerokai padėvėtas riedlentes. Pasiruošk ir tu! Tik pakeisk seną į naują. Nepraleisk progos ir pasinaudok šiuo pasiūlymu.Tau kyla klausimas, kodėl turi rinktis Ripstik riedlente? O gi dėl to, kad tai sensacija Lietuvoje. Ji iš patvarių medžiagų, ši riedlentė pasižymi ir unikalia, skiriamąja savybe, leidžiančia pasijusti taip, lyg valdytum banglentę ar snieglentę. Dėl specialaus spyruoklinio mechanizmo, tu gali lengviau ja laviruoti. Tai išties puiki ir nepaprasta riedlentė, suteiksianti dar nepatirtų įspūdžių. Ji tiesiog sukurta beprotiškiems triukams! Nestabdyk!


RIPSTIK dviratės riedlentės charakteristika:
  •  Spyruoklinė sukimo ašis;
  •  77mm ratukai, puikiai sukimbantys su žeme;
  •  ABEC-5 guoliai;
  •  Įgaubtas pagrindas;
  •  Pritraukianti lenta;
  •  Keičiamas paviršius.
Riedlente paprasta ir labai lengva naudotis! 77 mm ratukai ir ABEC-5 guoliai skirti paversti tavo pasivažinėjimą sklandžiu ir lengvu. Užvaldyk gatves su nauja riedlente. Net ir stačiausia įkalnė neišgąsdins šio nuostabaus naujos kartos mechanizmo. Geriau nebūna! Dabar dar už neįtikėtinai mažą kainą.


Kaskart atrodyk vis kitaip. Būsi nustebintas, ne tik riedlentės galimybėmis, bet ir atnaujinta išvaizda. Pamačius ją nesulaikysi noro leistis į nuotykius, nesivaržyk ir išbadyk, kai ji siūloma už ypač mažą kainą!

Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...