4.79 Eur už didelį kalbantį žaislinį katiną Tomą!

išparduota

Visų džiaugsmui! Šnekantis katinas Tomas dabar jau ne tik išmaniajame telefone! Jeigu jūsų vaikui patinka žaisti su išmaniajame telefone esančiu šnekančio Tomo žaidimu, dabar gali vaikui padovanoti tikrą žaislinį šnekantį katiną Tomą. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti didelį šnekančio Tomo žaislą!

Įsigykite šnekantį katiną - Tomą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Šnekantis Tomas - katinėlis, kuris kartoja žodžius ir reaguoja į prisilietimus. Liečiant skirtingas Tomo kūno dalis, jis atsiliepia skirtingai. Liečiant pilvą - jis murkia, liečiant letenas - jis dejuoja. Šnekančio Tomo tokių jutiminių vietų yra net 6!

Šnekantis Tomas atkartoja bet kokį žodį, garsą ar juoką. Jis balsą truputį pakeičia ir atkartojamas balsas tampa juokingas. Tereikia jam į kairę ausį pasakyti norimą sakinį ar žodį ir Tomas tuoj pat pakartos. Labai smagus žaislas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaislo veikimui reikalingi 3 AA dydžio elementai.

Šnekančio Tomo privalumai:

  • Atkartoja bet kokį žodį, sakinį ar juoką;
  • Palietus net 6 skirtingas kūno dalis, reaguoja ir šneka, murkia, dejuoja ir pan.


Tomo išmatavimai: ūgis - 35 cm, plotis - 15 cm.

Spalva: pilka.

Įsitikink šio šaunaus žaislo veikimu:
Įsigyk šį smagų žaislą - šnekantį Tomą, savo vaiko įdomiam laisvalaikiui praleisti, tik už itin gerą Masinis.lt kainą!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...