49 Lt už lengvus ir patogius pasirinktos spalvos vyriškus batus!

išparduota

Norite jaustis gerai kiekvieną dieną? Ieškote tokių batų, kurie tiktų prie įvairios aprangos? Šis pasiūlymas kaip tik jums! Lengvi eco odos batai puikiai derės prie džinsų ar kelnių, tiek prie marškinių, tiek prie megztuko ar marškinėlių. Pasinaudokite šios dienos Masinis.lt pasiūlymu ir įsigysite itin praktiškus ir madingus pasirinktos spalvos vyriškus batus vos už 49 Lt!

Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite vyriškus batus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Norite jaustis gerai kiekvieną dieną? Ieškote tokių batų, kurie tiktų prie įvairios aprangos? Šis pasiūlymas kaip tik jums! Lengvi eco odos batai puikiai derės prie džinsų ar kelnių, tiek prie marškinių, tiek prie megztuko ar marškinėlių.

Šie lengvi bateliai bus labai praktiški nešioti kiekvieną dieną ir užsidėti prie gražesnių, puošnesnių drabužių. Baltas batų padas labai originaliai atrodo ir suteikia įvaizdžiui tvarkingumo.

Pasirinkite batų spalvą:

  • Juodos spalvos:

  • Pilkos spalvos:


Dydžiai: 41, 42, 43, 44, 45.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...