4.99 Eur už praktišką baltos spalvos USB šakotuvą su 4 jungtimis bei įjungimo - išjungimo mygtukais prie kiekvienos jungties!

išparduota

Atsibodo nuolat ieškoti laisvo kištuko USB raktui, spausdintuvui, telefono ar fotoaparato laidui ar kitam prietaisui? Masinis.lt paruošė jums puikų pasiūlymą - USB šakotuvą "USB2.0 High Speed Hub", kuriame yra net 4 jungtys!

Įsigykite USB šakotuvą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta tiesiai į namus VISOJE LIETUVOJE!USB šakotuvas – tai prietaisas, išskaidantis vieną universalios USB jungties prievadą į keletą prievadų, tokiu būdu, kad būtų galima pajungti prie kompiuterio daugiau įvairių įrenginių.

Kompiuteris turi kelias USB jungtis, tačiau kartais reikia prisijungti daugiau prietaisų: pelytę, spausdintuvą, skenerį, pakrauti fotoaparatą ar telefoną, perkelti nuotraukas draugui į jo nešiojamą USB raktą.

Siūlomas USB šakotuvas labai kompaktiškas ir stilingas, bet svarbiausia tai, kad prie kiekvienos jungties turi įjungimo - išjungimo mygtuką. Labai patogu, nes nereikia išimti jungties iš šakotuvo, kai ji nebereikalinga, o vėl prireikus tiesiog reikia paspausti mygtuką.

USB šakotuvo privalumai:

  • Yra net keturios jungtys;
  • Įjungimo-išjungimo mygtukai prie kiekvienos jungties;
  • Nedidelis, lengvas, neužima daug vietos;
  • Duomenų srautas - max 480 Mbps.
  • Baltos spalvos USB šakotuvas su 4 jungtimis bei įjungimo - išjungimo mygtukais

Išmatavimai: ilgis - 10,5 cm, plotis - 3,5 cm, laido ilgis 52 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...