5.2 Eur už kupiną įspūdžių gegužės 23 d., pažintinę ekskursiją VILNIAUS POŽEMIŲ LOBIAI + ŠV. BERNARDINŲ BAŽNYČIA, su UAB „Fortuna Publica​​​“!

išparduota

Praskaidrinkite savo bei bičiulių ar artimųjų kasdienybę įdomiomis, turiningomis ir žinių bagažą papildančiomis pramogomis! Šiandien visus vilniečius ir miesto svečius kviečiame leistis į intriguojančią ekskursiją VILNIAUS POŽEMIŲ LOBIAI + ŠV. BERNARDINŲ BAŽNYČIA už puikią kainą!

Kiekvienas objektas turi mįslingą istoriją, galinčią pažadinti fantaziją ir parodyti daug netikėtumų. Daug paslapčių glūdi po mūsų kojomis: požemiai, bažnyčių rūsiai ir pasakojimai apie senojo Vilniaus miestiečių gyvenimą, užkastus ir atrastus lobius, įsimylėjėlių istorijas ir ... Norite sužinoti daugiau? Norite patenkinti savo smalsumą ir pažinti šį paslaptimis apipintą pasaulį? Nedvejokite! Pasinaudokite šiuo pasiūlymu jau dabar! Nes tik šiandien kartu su Vilniaus požemių lankymu galėsite užlipti į Šv. Bernardinų bažnyčios pastogę ir pasigrožėti nuostabia mūsų sostinės panorama.

Ekskursijos metu aplankomi šie objektai:

  • Šv. Bernardinų bažnyčios požemiai + bažnyčios palėpė, iš kurios matoma nuostabi Vilniaus panorama;
  • Gintaro galerijos arba Bonifratų bažnyčios rūsiai;
  • Žydų kultūros ir informacijos centro požemiai;
  • J. Ir M. Šlapelių namų - muziejaus rūsiai.

Tam, kad praplėstumėte akiratį, nebūtina leistis į tolimą kelionę — verčiau praskaidrinkite savo ir artimųjų laisvalaikį įdomiomis ekskursijomis, kurių metu daugiau sužinosite apie gimtąją šalį, geriau pažinsite, rodos, žinomą, tačiau vis dar malonių netikėtumų kupiną Vilniaus senamiestį ir turiningai praleisite laiką!

Ekskursijos diena: gegužės 23 d.

Ekskursijos pradžia: 11 val.

Trukmė: 2.5 val.

Kalba: lietuvių.

Ekskursijos dalyviams lankomiems objektams papildomai turėti ~3.50 EUR/asm., turintiems teisę į nuolaidą ~1.80 EUR/asm.

Apie pardavėją

UAB "Fortuna Publica"
Telefonas: 8 678 76541
El pašto adresas: vertejukomanda@gmail.com
Nuoroda:

loading...