55 Lt už 135 Lt vertės "ABS Advanced Body System" treniruoklį. Išryškink ir sustiprink viso kūno raumenys per trumpa laiką! Su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota
Skirk daugiau laiko savo kūno tobulinimui su universaliu treniruokliu "ABS Advanced Body System". Tai greitas, lengvas ir svarbiausia labai efektyvus būdas išryškinti ir sustiprinti viso kūno raumenys. Treniruoklis jau paruoštas naudojimui, tiesiog ištrauk ji iš dėžės ir pradėk sportuoti!


Masinis.lt siūlo įsigyti universalų ir lengvo naudojimo treniruoklį, su kurio galėsi atlikti pratimus visam kūnui ir be didelių pastangų, o rezultatai tave nustebins labai greitai. Tau užteks tik 10 minučių per dieną ir jau po kelių savaičių pasimatys stulbinami rezultatai.Treniruoklis "ABS Advanced Body System" padės tau sustiprinti ir išryškinti:

  • Apatinį presą;
  • Viršutinį presą;

  • Klubų raumenys;

  • Sėdmenų raumenys;

  • Šlaunų raumenys.

Treniruoklio paslaptis labai paprasta: jeigu padidinti pasipriešinimą ir žėmiau lankstytis, tavo organizmas naudos daugiau energijos ir tu gausi gražų, sportišką kūną per trumpiausią laiką.  "ABS Advanced Body System" pagamintas iš šiuolaikiškų ir  kokybiškų medžiagų, todėl jo nesulaužysi.

Treniruoklio išmatavimai: 60 cm x 33 cm x 3cm

Padailink savo kūno raumenys su "ABS Advanced Body System" treniruokliu. Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...