55 Lt už dovaną jūsų plaukams - kirpimą karštomis žirklėmis, keratino kaukę bei sušukavimą džiovintuvu su ozono srautu grožio studijoje "Dalia", Vilniuje!

išparduota

Visada svajojote turėti ilgus plaukus, tačiau kirpėjos verdiktas negailestingas - suskilinėję plaukų galiukai, kuriuos privalu nukirpti? Net brangūs plaukų galiukams skirti aliejai nuvilia, nes plaukų galiukai vis vien lieka sausi, šiurkštūs ir išsišakoję? Nenusiminkite - yra išeitis. Išsigelbėjimas jūsų plaukams - kirpimas karštomis žirklėmis. O pasinaudojus šios dienos Masinis.lt ir Vilniuje įsikūrusių grožio namų "Dalia" akcija, kuponą šiai procedūrai įsigysite už ypatingą kainą!

Įsigijus šį kuponą, jums priklausys šios paslaugos:

 • Kirpimas karštomis žirklėmis;
 • Atstatomoji keratino kaukė;
 • Sušukavimas ozoniniu džiovintuvu.

Išbandykite efektyviausią gražių plaukų receptą - plaukus tausojantį ir nuo skilinėjimo apsaugantį kirpimą karštomis žirklėmis, plaukų grožį atstatantį keratino kaukę bei plaukų sušukavimą ozoniniu džiovintuvu! Atskleiskite savo moteriškumo paslaptį ir sužavėkite sveikais, spindinčiais ir išpuoselėtais plaukais!

Kirpimas karštomis žirklėmis (rekomenduojama moterims, bet gali kirptis ir plaukus auginantys vyrai) - labai populiari technologija ne tik vakaruose, bet ir Lietuvoje. Ji saugo plauką kirpimo metu užlydant jį pjovimo vietoje, dėl ko plaukai beveik neskilinėja.

Nukirpus paprastomis žirklėmis, plauko pjūvis paliekamas tarsi "atviras", o nukirpus karštomis žirklėmis - užlydytas. Nesunku įsivaizduoti, kas nutiks vienam ir kitam plaukui bėgant laikui - nukirptas paprastomis žirklėmis plaukas skils toliau, gi nukirptas karštomis žirklėmis - neskils, arba skils labai sunkiai.

Šios novatoriškos kirpimo technologijos pagrindą sudaro žirklės, padengtos šilumos izoliacine medžiaga, temperatūros reguliatorius, skirtas priderinti ašmenų temperatūrai prie kerpamų plaukų tipo, bei valdymo pultas, kuris palaiko pastovią temperatūrą ir maitina karštas žirkles nedidele (7-12v) įtampa.

Kai plaukas yra jaunas, jo galiukas yra uždaras ir toks lieka iki pirmo kirpimo. Nukirpus plaukus paprastomis žirklėmis, plauko pjūvis paliekamas atviras, o nukirpus karštomis žirklėmis - užlydytas, tokiu būdu užkertamas kelias skilinėjimui ir šakojimuisi. Su karštomis žirklėmis neatliekamas modelinis kirpimas, kerpami tik plaukų galiukai - tai ypač aktualu norint atsiauginti plaukus. Galiukai mažiau pučiasi, nustoja šakotis!

Keratino kaukė - giluminio poveikio, atstatanti stipriai pažeistus plaukus. Akimirksniu minkština, užveria plauko žvynelius ir drėkina jūsų plaukus. Kaukė apima kelių lygių atstatančią sistemą "Multi Level System", kur viršutiniame sluoksnyje veikia katijonų polimerai, viduriniame- hidrolizuotas keratinas, giluminiame sluoksnyje - šilko proteinai. Sudėtyje taip pat yra taukmedžio sviesto, kuris atstato apsauginį lipidų barjerą plauko paviršiuje.

Ozoninis džiovintuvas - tai vienintelis pasaulyje tokio tipo džiovintuvas, suteikiantis naujovišką plaukų priežiūros būdą ir padedantis išsaugoti sveikesnius ir gražesnius plaukus. Palankiausiai ozonas veikia plauko struktūrą, kai plauko paviršius yra drėgnas. Ozono plaukų džiovintuvas be pagrindinio uždavinio - išdžiovinti plaukus, pučia lengvą ozono srautą, ne didesnį negu 0.001 ppm. Pozityvus ozono poveikis plauko struktūrai buvo jau seniai žinomas, tačiau tik dabar, sugebėjus sukurti švelnų ozono srautą, kiekvienas norinti gali tuo pasinaudoti. Kuo naudingas plaukui džiovintuvo pučiamas oro srautas, praturtintas ozonu:

 • Ozonas sutrumpina plaukų džiovinimo trukmę. Vandens išgarinimas vyksta greičiau dėl fizinių savybių modifikavimo, ozono poveikyje.
 • Ozonas skatina apsauginio plauko stiebo sluoksnio formavimąsi.
 • Ozonas sustiprina dažų ryšį su plauko struktūra - suformuoja papildomus tiltelius, žymiai geriau uždaro plauko žvynelius. Plaukai tampa lygesni, labiau spindintys ir mažiau veliasi.
 • Ozonas sumažina plaukų elektrostatinį krūvį - indukuoja OH grupių formavimąsi plauko paviršiuje, tuo padidinant vidinį laidumą.
 • Ozonas sumažina pleiskanojimą ir seborėją - jis skatina mikrocirkuliaciją galvos odoje ir naikina bakterinę florą, skatina odos ląstelių renovaciją.

Procedūros eiga:

 1. Kliento konsultacija.
 2. Plaukai išplaunami šampūnu, atveriami plauko žvyneliai.
 3. Dedama keratino kaukė, kuri pro atvirus žvynelius prasiskverbia iki plauko vidinio sluoksnio.
 4. Praėjus 5 min., kaukė nuskalaujama.
 5. Plaukai džiovinami džiovintuvu su ozono srautu.
 6. Plaukai kerpami karštomis žirklėmis.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...