5,50 Lt už visiškai natūralų indišką rožių vandenį „Dabur“ (250 ml)! Veido, kūno ir plaukų priežiūrai bei skaniausiems patiekalams!

išparduota

Rožių vanduo - natūraliai veido odos priežiūrai! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti visiškai natūralų indišką rožių vandenį „Dabur“. Rožių vandenyje yra labai daug vitaminų, tokių kaip: A, C, D, E, B3. Griebkite šios dienos akcijos kuponą, nes produktas taip pat gali būti naudojamas ir plaukų priežiūrai.

Rožių vandenį galite įsigyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Rožių vanduo pagamintas iš rankomis skintų raudonųjų rožių žiedlapių ekstrakto. Šis produktas, ypatingai populiarus Indijoje, yra naudojamas ir kaip kosmetikos priemonė, ir maisto ruošimui:

  • Virtuvėje jis puikiai tinka gaminant saldumynus, kepinius, ledus, pudingus, saldžius padažus, šaltus gėrimus;
  • Naudojant rožių vandenį kaip kosmetikos priemonę, patartina juo plauti veidą. Naudojant produktą reguliariai, oda tampa švelni, elastinga ir spindinti. Taip pat rožių vandenį galima naudoti skalaujant plaukus, ir kaip oro gaiviklį, ir įpilti į vonią maudantis.

Sudėtis: vanduo, rožių ekstraktas.

Talpa: 250 ml.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...