59 Eur už vertės dviejų nakvynių poilsį dviem asmenims liukso klasės kambaryje, viešbutyje „Šachmatinė“, Palangoje! PASIŪLYMAS GALIOJA GEGUŽĖS MĖNESĮ!

išparduota

Orai kiekvieną dieną darosi vis šiltesni, vasara nenumaldomai artėja! Tad kas gi nepasvajoja apie atostogas, kai ramybės netrukdo kolegų skambučiai, miesto triukšmas ir buities rūpesčiai? O kodėl gi visko nemesti šalin ir su savo geriausiais draugais ar mylimu žmogumi nepraleisti nepamirštamo savaitgalio prie jūros!?! Tuo labiau, jog sinoptikai prognozuoja anksčiausiai prasidėsiančią vasarą per pastarąjį dešimtmetį ir žada mums šiltus bei saulėtus orus ištisą gegužės mėnesį!

Išsirinkite jums tinkančią pasiūlymo Gegužės mėnesiui jau dabar!

Su kuponu jums priklausys:

  • 2 savaitgalio nakvynės dviem dviviečiame liukso kambaryje;
  • Vieta automobiliui stebimoje automobilių stovėjimo aikštelėje (rezervuoti iš anksto);
  • Nemokamas bevielis internetas;
  • Galimybė užsisakyti maistą į numerį iš restorano „Čili pica" (pristatymas nemokamas);

Vasaros sezoną pradėti anksčiau šiais metais jums siūlo po remonto jau balandžio pabaigoje savo duris atversiantis legendinis Palangos viešbutis „Šachmatinė“ už Tris kartus mažesnę kainą!?! Pasinaudoję Masinis.lt pasiūlymu net 2 savaitgalio nakvynių poilsį įsigysite už kainą kurios dar niekas nėra regėjęs – 59 eurus! Tuo tarpu vertinantys erdvesnį ir dar prabangesnį poilsį galės rinktis “Šachmatinės“ apartamentus!

Viešbutis „Šachmatinė“ įsikūręs neabejotinai pačioje patraukliausioje kurorto vietoje - beveik ant paties Baltijos jūros kranto prie Palangos tilto. Komforto ir jaukumo oazės sinonimu tapęs viešbutis „Šachmatinė" yra seniausio ir gražiausio Lietuvoje Palangos kurorto pajūrio zonoje, J. Basanavičiaus gatvės ir Meilės alėjos sandūroje, kopų kaimynystėje. Tik keliolika metrų skiria viešbutį nuo Baltijos jūros kranto. Nuostabus botanikos parkas su unikaliu Gintaro muziejumi pasiekiamas per kelioliką minučių pėsčiomis. Pastate viešbučio svečiai ras populiariausią Lietuvoje „ČILI PICA“ piceriją, pasirūpinsiančią net ir pačiais išrankiausiais svečiais.

DĖMESIO! „Šachmatinės“ partneris „Femina Bona" SPA namai viešbučio svečiams paruošė ypatingą SPA procedūrų rinkinį už specialią kainą. Visą informaciją svečiams suteiks viešbučio administratorės.

Nepraleiskite puikios progos atitrūkti nuo pilkos kasdienybės ir bent kelioms dienoms iškeisti miesto triukšmą į kokybišką poilsį pajūryje! Nedelskite – pasiūlymų kiekis ribotas!!!

Pasirinkite jums patraukliausią poilsio pajūryje variantą jau dabar!

Apie pardavėją

ORBESTA MB
Telefonas: 8 682 31111
El pašto adresas: palangos.sachmatine@gmail.com
Nuoroda:

loading...