65 min programa jūsų grožiui - pirtis ir viso kūno atpalaiduojamasis masažas, masažo salone „PAS DOVILĘ“!

išparduota

Atsipalaiduokite ir atgaukite fizines jėgas bei gyvenimo džiaugsmą išbandydami visko kūno atpalaiduojantį masažą ir pirtį, masažo salone „Pas Dovilę“, Vilniuje už puikią kainą!

Masažas – grožis ir malonumas. Leiskite kūnui pailsėti, pasinaudodami masažo teikiamu malonumu. Todėl mes siūlome apsilankyti pas mus ir išbandyti išskirtinėmis procedūromis, kurios suteiks galimybę pasimėgauti akimirkomis tik sau ir bent trumpam atitrūkti nuo rutinos. Tad nepraleiskit šios puikios progos!

Atvykus pas mus, jūsų laukia:

  • Pirtis (15min) - „Kaip iš naujo gimęs!“ – taip mes nusakome savo pojūčius po pirties. Ir nenuostabu, juk tai idealus būdas atsinaujinti odai ir atjaunėti. Garai geriau už bet kokias kosmetikos priemones išvalo mūsų porus, atveria užsikimšusias riebalines liaukutes, pašalina nešvarumus, tuo pačiu ir negyvas epidermio ląsteles. Dar vienas pirties efektas – suliesėjimas. Nuo karštų garų pagreitėja medžiagų apykaitos procesai, ir per atsivėrusias poras kartu su prakaitu pasišalina toksiniai medžiagų skaidymosi produktai;
  • Atpalaiduojantis masažas (50min) - masažo metu atpalaiduojami ir stiprinami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema. Masažas atliekamas naudojant prabangų aliejų. 100 % natūralus, šalto spaudimo, nerafinuota, turi labai daug vitamino E, kuris yra natūralus antioksidantas, stabdantis senėjimo ir uždegiminius procesus, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, regeneruoja, drėkina, minkština, valo odą, lygina randus, mažina celiulitą, gerina odos spalvą, saugo jos elastingumą, drėkina, jaunina ir lygina.

Pirtis ir kūno masažas pašalins nuovargį ir stresą bei atstatys dvasinę pusiausvyrą.

Šis masažas tiks ir jauniems ir vyresniems, norintiems atsipalaiduoti.

Masažo negalima daryti esant:

  • Pakilusiai kūno temperatūrai, ūmiems uždegimams;
  • Pūliniams kūno paviršiuje, odos bėrimams, daugybinėms karpoms;
  • Polinkiui į kraujosruvas (mėlynės);
  • Moterims menstruacijų, nėštumo metu.

Paslaugos trukmė: 65 min.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...