69 Lt už celiulito ir nereikalingų kūno apimčių naikinimą ultrakavitaciniu radioliftingo lazeriniu aparatu salone "Spot massage", pačiame Vilniaus senamiestyje!

išparduota

Kai kurioms dailiosios lyties atstovėms kova su celiulitu dažnai tampa rimtais išbandymais. Jos bando laikytis varginančių dietų, alina save valandų valandas daromais fiziniais pratimais. Masinis.lt ir pačiame Vilniaus senamiestyje įsikūręs salonas "Spot massage" jums šiandien siūlo puikią dienos akciją - celiulito ir nereikalingų kūno apimčių naikinimą pasirinktoms vietoms ultrakavitaciniu, radioliftingo lazeriniu aparatu už ypatingą kainą.

Paslaugos atliekamos RF lazeriu ir limfodrenažiniu aparatu. Ultrakavitacinis, radioliftingo ir lazerio aparatas yra naujausia technologijos priemonė. Joje puikiai suderinta ultrakavitacijos, RF ir diodų lazeriofunkcijos. Ultrakavitacijoje naudojami ultragarsai sunaikina oro burbuliukus susikaupusius apie lipocitų membranas. Sunaikinti lipocitai absorbuojami ir pašalinami iš žmogaus kūno per limfinę sistemą. Šis būdas efektyviai padeda mesti svorį, naikina celiulitą.

Limfodrenažinis masažas taikomas celiulitui mažinti, audinių ir odos struktūrai gerinti. Pašalina skysčių sankaupas audiniuose, normalizuoja skysčių apytaką ir tolygų pasiskirstymą. Taip pat, giliai drenuoja, atpalaiduoja bei gerina mikrocirkuliaciją, aktyvina limfinę kraujotaką, mažina riebalines sankaupas. Masažas atliekamas specialiu aparatu.
Po vienos procedūros labai sumažėja kojų apimtys, jos pagražėja bei palengvėja. Masažo metu juntamas malonus lengvumas ir giliai atsipalaiduojama. Šiuo aparatu gydomas celiulitas ir strijos, lyginamos raukšlės.

Privalumai:

  • Neskausminga procedūra, kurios metu mažinamas strijų ir celiulito paveiktos odos plotas;
  • Oda tampa lygesnė ir stangresnė;
  • Veikiamas odos kolagenas, aplinkiniai audiniai nepažeidžiami;
  • Procedūra nėra kenksminga;
  • Tai saugus, neinvazinis metodas, alternatyva plastinėms veido ir kūno liftingo operacijoms be žaizdų, kurios metu galime lengvai atsikratyti kietojo riebalinio audinio.

Pasirinkimai:

  • Sėdmenys;
  • Šlaunys;
  • Pilvas.

Procedūros trukmė: apie 50 min.

Apie pardavėją

Zita Tuckutė
Telefonas: 8 652 24444
El pašto adresas: info.spotmassage@gmail.com

loading...