7 Lt už net 3-is nanoSIM kortelių adapterius, su kuriais įdėsite SIM korteles iš naujausių telefonų į senesnius modelius!

išparduota

Naujiena Lietuvoje - NanoSIM ir microSIM kortelių adapteriai, kurių rinkinį, šiandien galite įsigyti už patrauklią kainą! Rinkinyje - net 3 adapteriai NanoSIM kortelėms ir vienas - microSIM! Pasikliaukite šiuolaikinėmis technologijomis ir jos pradės tarnaus jums!

Įsigykite adapterių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Vokiečių kompanija „Giesecke & Devrient“ (G&D) pristatė naują SIM kortelių modifikaciją, kuri vadinasi nano-SIM. Ji yra maždaug 30 proc. mažesnė nei micro-SIM kortelė, kuri naudojama, pavyzdžiui, išmaniuosiuose telefonuose iPhone 4/4S, o taip pat 60 proc. kompaktiškesnė nei paprasta SIM kortelė.

Europos telekomunikacijų standartų institutas praneša, kad priimtas standartas per atitinkamus adapterius bus visiškai suderinamas su šiuo metu rinkoje esančiais mobiliaisiais telefonais, o pati nanoSIM gamintojams ateities modeliuose leis sutaupyti brangios ir vis reikalingesnės vietos korpuse, kurią jie galės panaudoti techninės įrangos komponentams.

Šiandien siūlome tokius adapterius, kurie leis iš naujų telefonų modelių perkelti korteles į senesnių modelių telefonus.

  • Tinka Iphone 4 / 4S / 5 telefonų modeliams;
  • Rinkinyje - 3 kortelių adapteriai (kaip jais naudotis, parodyta nuotraukoje apačioje).

Įsitikinkite patys:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...