79 Lt už 140 Lt vertės veido valymą su profesionalia ispaniška "BaBOR" kosmetika +DOVANŲ atpalaiduojantis veido masažas ŠEIMOS GROŽIO CENTRE, Vilniuje!

išparduota
Pasižiūrėjai į veidrodį ir supratai, kad veido oda nėra tokia lygi kaip norėtum? Karts nuo karto išlenda itin nepageidaujami spuogai? Įvertinusi situaciją supratai, kad laikas atiduoti duoklę veido odai, kad ji vėl švytėtų! Masinis.lt ir Šeimos grožio centras siūlo tau puikią akciją - veido valymo procedūrą su profesionalia BABOR kosmetika ir atpalaiduojantį veido masažą, ir visa tai už itin patrauklią kainą!

Nereikia nė sakyti, kad veidas ir jo išvaizda kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė, todėl itin svarbu kad veido oda švytėtų ir atrodytų sveika.

Pasinaudojusi šiuo pasiūlymu tu gausi:
  • Veido valymą su profesionalia, aukštos kokybės, ispaniška BABOR kosmetika;
  • Atpalaiduojantį veido  masažą.
ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS – tai modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRE dirbama tik su aukščiausios kokybės profesionalia kosmetika, kiekvienam klientui suteikiamas išskirtinis dėmesys: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRE pasirūpinome ir mažaisiais klientais – jiems įrengėme vaikų kirpyklą ir žaidimų kampelį. Mikės Pūkuotuko kambaryje vaiko kirpimas taps nuotaikingu žaidimu, o mamos, atėjusios pasigražinti pačios, čia galės ramiai palikti savo vaikučius, kol joms bus atliekamos grožio procedūros.

Apie pardavėją

UAB „Tomli“
Telefonas: 8 611 71439
El pašto adresas: info@seimosgroziocentras.lt

loading...