89 Lt už profesionalią burnos higieną ir VISŲ dantų padengimą FLUORU! Odontologijos klinikoje „Vitalident“, Kaune!

išparduota

Norite turėti nepriekaištingai gražią šypseną? Norite, kad dantys būtu sveiki ir gražūs? Masinis.lt ir odontologijos klinika „Vitalident“ suteiks šypsenai žavesio! Netikite!? Išmėginkite!

Įsigijus kuponą:

  • Pašalinami dantų akmenys ir apnašos ultragarsiniu aparatu;
  • Dantų poliravimas specialia pasta;
  • DANTŲ DENGIMAS FLUORO LAKU!
  • Konsultacija dėl burnos sveikatos ir priežiūros.

Kuo naudingas fluoras dantims?

Pagrindinis veiksnys, nulemiantis dantų atsparumą ėduoniui - fluoras. Fluoridai skatina ėduonies remineralizaciją, didina atsparumą demineralizacijai, slopina rūgščių formavimąsi apnašose.

Periodiškai naudojant fluoridų preparatus (kuriuose fluoridų yra daugiau nei 1 proc.), tai gali stabilizuoti pradinius ėduonies pažeidimus, mažina dantų jautrumą.

Kokios yra fluoro lako savybės?
Mūsų odontologijos klinikoje naudojamas fluoro lakas, kuris yra greitai ir nesudėtingai aplikuojamas ant dantų paviršių. Šis lakas greitai nudžiūsta ir yra atsparus drėgmei. Lakas ant dantų paviršių išsilaiko apie 12 val. Todėl fluoro poveikis emaliui yra maksimalus.

Kas kiek laiko rekomenduojamos fluoro lako aplikacijos ant dantų?
Suaugusiems aplikacijų skaičius priklauso nuo dantų demineralizuotų paviršių kiekio, dantų ėduonies intensyvumo.

Procedūra yra neskausminga!

Apie kliniką:

UAB „3V Group“ - teikianti odontologijos paslaugas, įsikūrusi KauneViduklės gatvėje Nr. 12 savo veiklą pradėjo 2010 metais. Klinikos tikslas pateikti gerą, kokybišką paslaugą už itin prieinamą kainą kiekvienam pacientui, tuo ji skiriasi iš didžiausių visų rūšių odontologijos paslaugas teikiančių privačių klinikų Lietuvoje. Odontologijos paslaugos teikiamos, atitinkančios Europos Sąjungos reikalavimus, aukštos kokybės odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos vaikams bei suaugusiems.

Apie pardavėją

UAB "3V Group"
Telefonas: 8 619 19001
El pašto adresas: info@vitalident.lt
Nuoroda:

loading...