Be jūsų paramos gyvūnų globos organizacija „Rainiukas“ - bejėgiai! Kiekvienas paaukotas litas – viltis išgyventi ir būti mylimiems. Padėkite mums jais pasirūpinti!

išparduota

Visi gatvėse pastebime beglobius gyvūnus, dažniausiai juos matome dar sveikus, dažnai netgi gražius ir atrodo kokia čia bėda – per amžius gyvūnai gyveno lauke ir nieko jiems nenutiko... Tačiau dažniausiai nebematome jų, kai jie mirtinai sušąla žiemą, kai nuo vargano pavojų kupino gyvenimo sunkiai suserga ir tyliai merdi suradę kokį užkampį, kai miršta ką tik gimę gatvėje ar dar blogiau -tiesiog išmesti į gatvę, į konteinerį ar į upę, kai užkalami rūsiuose, kai nuodijami piktų žmonių, kai marinami badu ar net šaudomi, mušami neatsakingų šeimininkų, kai vaduojasi kančiose partrenkti automobilių ar užmėtyti akmenimis... Tai mūsų kasdienybė... Tokius gyvūnus randame kasdien ar lekiame gelbėti gavę jautrių žmonių pranešimus... Masinis.lt ir VŠĮ „Rainiukas“ organizuoja gyvūnų gelbėjimo ir paramos akciją ir prašo jūsų visų prisidėti, nes keli litai jiems gali išgelbėti gyvybę, o išgelbėta gyvybė suteikia vilties surasti jiems jaukius namus ir mylinčius šeimininkus!

Susipažinkite su mažąja dalimi VŠĮ „Rainiukas“ globotinių:

Rikis

Didi

Gradulka

Garfildas

Pypsius

Armadukas

Aiko

VšĮ „Rainiukas“ – tai ne pelno siekianti beglobių gyvūnų gelbėjimo ir gerovės užtikrinimo organizacija. Įsikūrėme 2012 m. turėdami kelių metų patirties beglobių gyvūnų gelbėjimo srityje.

Mūsų nedidelė, bet patyrusi komanda atsiliepia į pagalbos prašymus, ieško sprendimų, kaip padėti išgelbėti nuskriaustą, sužalotą, valkataujantį ar likusį be namų beglobį. Kartu su prašančiais pagalbos Lietuvos gyventojais sieksime gerinti beglobių padėtį mūsų šalyje, kiekvienu atveju ieškosime optimalių sprendimų, kaip padėti kenčiančiam gyvūnui.

Mes svajojame apie tai, kad beglobių skaičius Lietuvoje mažėtų, kad visi kartu prisiimtumėm atsakomybę už mūsų mažųjų keturkojų draugų likimą, kad suprastumėm sterilizacijos svarbą, atsakingai augintumėm naminius gyvūnus. Tikimės, kad vis daugiau žmonių mūsų šalyje savo namų duris ir širdis atvers išduotiems, bet dar vis laime tikintiems ne tik jauniems, bet ir suaugusiems beglobiams.

Per 3 metus nuo įsikūrimo išgelbėjome ir priglaudėme daugiau nei 900 beglobių šunų ir kačių, iš kurių 750 gyvūnams jau radome naujus namus, o 150 gyvūnų vis dar laukia naujų namų mūsų globoje.

Padėjome sterilizuoti 162 gyvūnus, kas padės išvengti žiaurios lemties apie 1000 nepageidaujamų mažylių.

Jūsų paaukoti pinigai padės mums padengti veterinarines išlaidas, įsigyti reikiamo inventoriaus, išlaikyti jau globoje esančius gyvūnus.

Apie pardavėją

VŠĮ "Rainiukas"
Telefonas: 8 615 58898
El pašto adresas: info@rainiukas.lt
Nuoroda:

loading...