EDEL HOFF SWISS greitpuodis! Sveikesniam, greičiau paruošiamam maistui gaminti!

išparduota

Didėjant gyvenimo tempui, mažėja laikas kurį mes galime skirti maisto gaminimui namuose. Todėl dažnas mūsų renkasi pusfabrikačius maisto prekių parduotuvėse, tam, kad, namuose galėtų pasigaminti valgį, negaišdamas daug laiko. Žinoma toks valgis nėra itin maistingas, todėl ankščiau ar vėliau tai atsiliepia mūsų savijautai. Bet yra ir išeitis, jei tik pakeisime savo požiūrį į maisto gaminimo procesą apskritai ir vietoj įprastų, maisto gaminimui skiriamų indų pradėsime naudoti greitpuodžius. Šiandien Masinis.lt jums siūlo greitpuodį už puikią kainą!

Įsigykite greitpuodį Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Greitpuodis pasižymi šiomis savybėmis:

  • Medžiaga: nerūdijantis plienas 18/10;
  • 4-jų sluoksnių kapsulinis dugnas;
  • Dugno storis 1.5 mm;
  • Yra papildomas stiklinis dangtis (gali būti naudojamas kaip paprastas puodas);
  • Bakelitinės rankenos;
  • Tinka visų tipų viryklėms (indukcinėms taip pat);
  • Aukštos kokybės korpusas.

Galimi pasirinkimo variantai:

  • 7 L talpa, skersmuo 24 cm, aukštis 16.3 cm;
  • 11 L talpa; skersmuo 28, aukštis 19 cm.

Maisto gamyba su greitpuodžiais vienija tokias sąvokas: laiko taupymas, sveikesnis maistas, taupumas, universalumas ir praktiškumas.

Sveikiau: Virimas hermetiškai sandariame puode, tiksliai palaikomoje temperatūroje, užtikrina trumpesnį virimo laiką. Trumpesnis 2 kartus nei įprastame puode maisto terminis apdorojimas išsaugo vertingus vitaminus ir mineralus, tai pat skonį, struktūrą, puikų maisto kvapą ir natūralią spalvą.

Taupiau: Dėl trumpesnio virimo sutaupysite net iki 70 procentų energijos. Vienas greitpuodis atstoja visą puodų rinkinį ir neužima daug vietos. Per metus šis greitpuodis dėl įvairiausių panaudojimo galimybių, virimo greičio ir ekonomiškumo 3 - 4 asmenų šeimai leidžia sutaupyti tiek, kiek kainuoja naujas vidutiniškos klasės šaldytuvas.

Praktiškiau: Po maisto gaminimo reikia išplauti tik vieną puodą , o ne visus puodus kuriuose gaminote maistą.

Universaliau: Šis greitpuodis visapusiškai pritaikytas virtuvei. Net lengvi dietiniai patiekalai - košės, sriubos, daržovės ir troškiniai yra gaminami greitai ir nepriekaištingai. Rauginti kopūstai, rūkyta karka, žvėriena, burokėliai, žirniai, pupelės ir kiti ilgai verdami patiekalai bus paruošti 2-3 kartus greičiau ir dar skaniau.

Apie pardavėją

Kalėdinės prekės
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...