Gražių plaukų paslaptis! Kirpimas karštomis žirklėmis, keratino kaukė ir sušukavimas ozono srauto džiovintuvu, grožio studijoje „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Norite turėti ilgus ir sveikesnius plaukus? Visoms kurios nori atsiauginti plaukus rekomenduojame plaukų kirpimą karštomis žirklėmis ir sušukavimą ozono srauto džiovintuvu. Tokį pasiūlymą jums parengė „Dalios“ grožio salonas ir dar už puikią kainą!

Kirpimas karštomis žirklėmis (rekomenduojama moterims, bet gali kirptis ir vyrai, auginantys plaukus) — labai populiari technologija Vakaruose. Ji saugo Jūsų plauką, kirpimo metu užlydant jį pjovimo vietoje, dėl to plaukai beveik neskilinėja, todėl gražiau atrodo, galite rečiau kirpti galiukus, taip pat auginti ilgesnius plaukus.

Giluminio poveikio keratino kaukė padeda atstatyti stipriai pažeistus plaukus. Ji akimirksniu suminkština, užveria plauko žvynelius ir intensyviai drėkina Jūsų plaukus. Kaukė apima kelių lygių atstatančią sistemą MULTI LEVEL SYSTEM — viršutiniame plaukų sluoksnyje veikia katijonų polimerai, viduriniame — hidrolizuotas keratinas, o giluminiame sluoksnyje — šilko proteinai. Sudėtyje taip pat yra taukmedžio sviesto, kuris atstato apsauginį lipidų barjerą plauko paviršiuje.

Plaukai džiovinami ir šukuosena formuojama naudojant džiovintuvą su ozono srautu — tai vienintelis pasaulyje tokio tipo džiovintuvas, padedantis išsaugoti sveikesnius ir gražesnius plaukus. Ozonas palankiai veikia plauko struktūrą, kai plauko paviršius yra drėgnas. Šis plaukų džiovintuvas be pagrindinės funkcijos – išdžiovinti plaukus, pučia lengvą ozono srautą, ne didesnį negu 0,001 ppm. Džiovintuvo pučiamas oro srautas, praturtintas ozonu, pasižymi ypatingomis savybėmis:

 • Sutrumpina plaukų džiovinimo trukmę — vandens išgarinimas vyksta greičiau dėl fizinių savybių modifikavimo;
 • Skatina apsauginio plauko stiebo sluoksnio formavimąsi;
 • sustiprina dažų ryšį su plauko struktūra — suformuoja papildomus tiltelius, žymiai geriau uždaro plauko žvynelius, todėl plaukai tampa lygesni, labiau spindintys ir mažiau veliasi;
 • Sumažina plaukų elektrostatinį krūvį — indukuoja OH grupių formavimąsi plauko paviršiuje, tuo pačiu didinant vidinį laidumą;
 • Sumažina pleiskanojimą ir seborėją — skatina mikrocirkuliaciją galvos odoje ir naikina bakterinę florą, skatina odos ląstelių renovaciją.

Paslaugos eiga:

 • Konsultacija;
 • Plaukai išplaunami šampūnu, atveriami plauko žvyneliai;
 • Uždedama keratino kaukė, kuri pro atvirus žvynelius prasiskverbia iki plauko vidinio sluoksnio;
 • Po 5 min. kaukė nuskalaujama;
 • Plaukai išdžiovinami naudojant džiovintuvą su ozono srautu;
 • Paruošti plaukai kerpami karštomis žirklėmis.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...