GRILL ketaus keptuvė su dangčiu ir presu! Tai ilgaamžis gaminys skaniausiems jūsų patiekalams ruošti!

išparduota

Jūs vertinate tik tokius gaminius, kurie yra ilgaamžiški? Be to turite savo receptus, kuriuos galima gaminti tik atitinkamuose induose, nes gaminant kituose induose gaminio skonis nebe tas? Šiandien Masinis.lt jums siūlo grill ketaus keptuvę su dangčiu ir presu už puikią kainą! Tai puikus kainos ir kokybės derinys - įsitikinkite tuo patys!

Įsigykite grill ketaus keptuvę su dangčiu ir presu Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

GRILL keptuvė su dangčiu - presu - pagaminta iš itin patvarios ir ekologiškos medžiagos, vienodai įšyla, išlaiko natūralų maisto skonį, nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros, pritaikyta visų tipų viryklėms. Dangtis - presas padės mėsos nelygumams išlyginti bei mėsai natūraliu būdu paspausti, nereikalingiems riebalams iš mėsos pašalinti. Žuvies, mėsos ar paukštienos kepsnius ar didkepsnius iškepsite vos per kelias minutes.

Išmatavimai:

  • Skersmuo: Ø 24 cm

Ketaus indai „Biol“ yra neemaliuoti, pagaminti iš 100 proc. ketaus, todėl gali būti naudojami visų tipų viryklėms: nuo tradicinės iki indukcinės, taip pat orkaitėse ar netgi gamtoje ant laužo. Kandagi Biol ketaus indai yra pagaminti iš ekologiško ir patvaraus geležies lydinio, gaminant maistą net ir itin aukštoje temperatūroje, jokios kenksmingos medžiagos iš jų neišsiskiria, o gaminys išlaiko nepakitusią formą. Šie indai yra gan storo paviršiaus, todėl nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros. Dėl specifinės ketaus struktūros įkaitintas indas ilgai palaiko šilumą, todėl šie indai puikiai tinka ne tik kepti bet ir troškinti.

Ketaus indai puikiai tinka produktams, kuriuos reikia ilgai kepti, pavyzdžiui, mėsai. Tokiose induose kepamų produktų nebūtina dažnai maišyti. Tinka naudoti ant visų tipų viryklių, įskaitant halogenines.

Ketaus (neemaliuotų) indų paruošimas naudojimui

Prieš pradedant naudoti gaminį, kruopščiai jį išplaukite karštame vandenyje su „švelniu“ indų plovikliu naudodami minkštą kempinę ir gerai išdžiovinkite. Ant indo dugno įpilkite druskos ir kaitinkite indą apie 10 - 20 min. visą laiką maišydami druską. Po kaitinimo išpilkite druską, nuplaukite gaminį tekančiu karštu vandeniu ir palikite atvėsti. Tuomet, gerai jį išdžiovinę, vėl įkaitinkite ant viriklės daugiau negu 100°C, ištepkite visą paviršių aliejumi ir leiskite atvėsti.

Ketaus (neemaliuotų) indų priežiūra

Nepalikite ir ilgai nelaikykite paruošto maisto ketaus induose. Baigę ruošti maistą išplaukite indą (patartina nenaudoti indų plovimo skysčių), gerai jį išdžiovinkite (geriausiai pakaitindami ant viryklės, kad pašalintumėte visą drėgmę, kuri sukelia rūdžių dėmių atsiradimą – tokiu atveju indas tampa sterilus) ir padenkite aliejumi – tai pamaitins geležį ir apsaugos ją nuo korozijos. Indų nerekomenduojama plauti indaplovėjė, valyti stipriais valikliais ir šiurkščiais šveistukais, nes galite apgadinti indo paviršių. Laikykite indus sausoje, gerai vėdinamoje vietoje. Su šiais indais galima naudoti medinius, silikoninius ar metalinius kepimo įrankius. Netinkamai prižiūrint indus ant jų paviršiaus gali atsirasti rūdžių dėmės, kas nelaikoma prekės defektu. Rūdis pašalinkite metaliniu šepetėliu, indą pakaitinkite, ištepkite aliejumi ir vėl pakaitinkite.

Kitas rekomenduojamas būdas: nuplaukite rūdis šilto vandens srove, paskui gaminį sausai iššluostykite. Skiautele sauso audinio ištrinkite kelis lašus aliejaus po visą indo darbinį paviršių. Pabarstykite darbinį paviršių druska ir pakaitinkite ant viryklės, kol pajusite nestiprų kvapą. Leiskite ataušti ir ta pačia skiautele, kuria trynėte aliejų, nukračius druską, dar kartą ištrinkite. Indą vėl galima naudoti.

DĖMESIO: ketaus indą padengusios rūdys – ne indo defektas. Tai neteisingo naudojimo ar priežiūros rezultatas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...