Išpardavimas!!! 17 Eur už patogius originalius moteriškus arba universalius „Reebok“ sportinius batelius su Easytone technologija! Sportui ir laisvalaikiui!

išparduota

Kiekviena moteris ir panelė turi turėti savo batų spintoje ne tik dailius batelius ar basutes, tačiau ir patogius bei praktiškus sportinius batelius! Griebkite Masinis.lt dienos akcijos kuponą ir įsigykite pasirinkto modelio moteriškus arba universalius sportinius batelius Reebok“ su Easytone technologija!

Pasinaudoję šios dienos pasiūlymu, įsigysite pasirinkto dydžio moteriškus arba universalius originalius sportinius batelius „Reebok“! Įsigykite sportinius batelius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Lengvi sportiniai bateliai puikiai tiks avėti kiekvieną dieną, galėsite juos derinti prie sportinių ir kasdienių drabužių. Batų išorę dengia specialus odos derinys su orui pralaidžia technologija, kuri palaiko maksimalų kojos kvėpavimą esant bet kokio intensyvumo sportavimui, taip pat išlaiko stabilią kojos padėtį, užtikrina lengvumą ir apsaugo batą nuo drėgmės. Easytone technologija užtikrina maksimalų patogumą!

Stilingi „Reebok Easytone“ bateliai – vieni iš naujausių „Reebok“ modelių, kuriuose panaudotos iki tol dar nenaudotos technologijos. Batų padas yra su 2 pagalvėlėmis, kurios palaiko pusiausvyrą vaikštant.

Sudėtis: sintetinis ir medžiaginis paviršius / medžiaginis vidus /sintetinis padas.

Moteriški bateliai „Reebok Easytone Reecom“

  • Spalva: pilka;
  • Dydžiai: 35,5; 37,5; 38; 38,5; 39; 40.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...