Itin patogi ir funkcionali RAIVO (G-4) daiktų lentyna! Tvarkai namuose!

išparduota

Idealiai tvarkai ir švarai namuose, Masinis.lt jums siūlo lengvai montuojamas, neužimančias daug vietos, daiktų lentynas už puikią kainą!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys pasirinktos spalvos daiktų lentyna! Įsigykite lentyną Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Lygios lentynos buitiniams daiktams

RAIVO lygių lentynų sistema specialiai sukurta buitinių daiktų laikymui įvairiomis sąlygomis ir vietose. Šią lentynų sistemą apibūdina daugialypis funkcionalumas, kuris leidžia sukurti Jums tinkamiausią lentynų konstrukciją ir pritaikyti ją savo poreikių įgyvendinimui tiek būste, tiek ir kitose patalpose.

Lentynų sistema eksploatavimui namų sąlygomis

Lygios lentynos bus puikus padėjėjas bet kurioje būsto patalpoje- prieškambaryje (raktų, rankinių, pirštinių, naminių gyvūnų pavadėlių ir kt. kasdieną dažniau naudojamų daiktų išdėstymui, užtikrinant jų paprastą pasiekiamumą), vonios kambaryje, vaikų kambaryje, darbo kambaryje ir rūsyje (uogienių stiklainiai, buteliai ir kt.), mansardoje (įvairios knygos, kiti daiktai) bei garaže (instrumentai, įrankiai ir kt.).

Plačios pritaikymo galimybės įvairių rūšių patalpose

RAIVO lygių lentynų sistema skirta naudoti taip pat įvairiose įstaigose, ūkinėse patalpose, mokyklose, vaikų darželiuose, viešbučiuose, ofisuose, dirbtuvėse, drabužinėse, svečių namuose ir kt. Puikiai pasitarnaus darbui reikalingų daiktų išdėstymui kirpyklose, maisto fabrikuose, o taip pat medicinos įstaigose, nes lentynų sistema yra pagaminta iš higieninės, lengvai valomos ir saugios medžiagos – atsparios plastmasės, kurios neveikia puvėsiai, rūdys ir kuri lengvai valoma bet kuriomis sąlygomis.

  • Išmatavimai: aukštis - 55.5 cm, plotis - 44 cm, gylis - 40 cm.

Spalvų pasirinkimai:

  • Ruda;
  • Gelsvai rusva;
  • Sidabrinė;
  • Oranžinė.

Apie pardavėją

SIA ''RK69 Grupa''
Telefonas: +371 29 696969
El pašto adresas: order@rk69.com
Nuoroda:

loading...