Kalbantis nuotraukos rėmelis su žadintuvu! Tai itin nuoširdi dovana mylimam žmogui, švenčių proga, juk smagu kai iš ryto jus pažadina širdžiai mielas balsas!

išparduota

Suksime galvas, ką gi padovanoti šia švenčių proga, kad dovana išliktų ilgam? Šiandien jums siūlome nuotraukos rėmelį su balso įrašymo funkcija už puikią kainą! Čiupkite akcijos kuponą, nes tik šiandien su Masinis.lt kuponu pasirinktą kalbantį rėmelį su laikrodžiu įsigysite už ypač patrauklią kainą! Miela dovana!

Įsigykite kalbantį rėmelį su laikrodžiu Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Kalbantis rėmelis - puiki dovana bet kokiai progai - Kalėdom ir gimtadieniui, vaikams ir tėvams. Rėmelis išsaugos ne tik nuotraukos su jūsų mylimu žmoniu vaizdu. Įmontuoto skaitmeninio čipo dėka galima įrašyti ir išsaugoti vaiko balsą, linksmą juoką, sveikinimą tėvams, linkėjimus draugams. Ypač patenkintos būna močiutes ir seneliai, kai gauna dovanom kalbantį rėmelį su anūkėlio nuotrauka ir girdi vaiko nuoširdžiausius linkėjimus.

Rėmelis yra atidaromas vienoje pusėje nuotrauka, kitoje pusėje laikrodis. Žadintuve galėsite nusistatydami žadinimo melodiją arba prisipažinimą meilėje ar kitus mielus žodelius!

Įrašytas balsas skamba natūraliai. Jeigu pagalvojate, kad galima pasakyti ir gražiau, išmintingiau - galima perrašyti linkėjimus iš naujo kiek panorėjus.

Įrašo trukmė - 10 sekundžių. Lyg ir nedaug. Bet to pilnai užtenka pasakyti keturias frazes.

Prekė atlieka tris funkcijas:

  • Rėmelis;
  • Žadintuvas;
  • Balso įrašymo funkcija.

Šis rėmelis kompaktiškas, sudedamas kaip knygutė. Vienoje pusėje nuotrauka, kitoje laikrodis. Įrašytą frazę galima nusistatyti kaip žadintuvo melodiją! Juk smagu iš pat ryto išgirsti širdžiai mielą balsą!

Išmatavimai: 7.5 x 11 cm.

Apie pardavėją

UAB "Ragela"
Adresas: Giedraičių g. 85-407, Vilnius
Telefonas: 8 684 34540
El pašto adresas: vilkom@inbox.lt

loading...