Muilas su gintaru ir erškėčiais, iš UAB „Maroko grožis“! Jūsų odos priežiūrai! Muiliukas bus šventiškai supokuotas!

išparduota

Kokią kosmetiką naudojate kasdieninei higienai? Ar žinote, kad nuo to, kaip ir kuo prausiate veidą ir kūną priklauso odos būklė? Šiandien Masinis.lt ir UAB „Maroko grožis“ jums siūlo muilą su gintaru ir erškėčiais už puikią kainą! Muilas bus šventiškai supokuotas!

Įsigykite muilas su gintaru ir erškėčiais Vilniuje, Kaune už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Prausiamas veidas šiuo muilu bus visada skaistus. Oda išliks lygi ir sveika. Jis skatina odos ląstelių augimą ir dalijimąsi, todėl gali būti naudojamas kaip pagalba esant problematiškai veido ir kūno odai. Turi antiseptinių savybių, todėl padeda esant aknei.

Pagrindiniai muilo ingridientai:

Gintaro milteliai

Alijošius

Gintaras nuo seno vertinamas ne tik kaip gražus akmuo arba kaip saugantis ar galias teikiantis amuletas, bet ir kaip vaistas bei kosmetinė priemonė. Muilas su gintaru nesausina odos, prausiantis juo sumažėja poreikis naudoti maitinančias, drėkinančias veido kaukes. Ypač rekomenduotinas paaugliams. Ryte ir vakare prausiantis muilu su gintaru, spuogų, žaizdelių kaip mat nelieka. Muile taip pat yra alijošiaus, kuris ne tik apsaugo odą nuo bakterijų ir grybelių, bet ir padidina odos elastingumą ir sušvelniną ją.

Svoris: 80 - 90 gr.

Apie pardavėją

UAB "Maroko grožis"
Telefonas: 8 645 20646
El pašto adresas: parduotuve.atlas.art@gmail.com

loading...