Muilas su gintaru, medetkomis ir ožkų pienu iš UAB „Maroko grožis“! Jūsų odos priežiūrai! Muiliukas bus šventiškai supokuotas!

išparduota

Kokią kosmetiką naudojate kasdieninei higienai? Ar žinote, kad nuo to, kaip ir kuo prausiate veidą ir kūną priklauso odos būklė? Šiandien Masinis.lt ir UAB „Maroko grožis“ jums siūlo muilą su gintaru, medetkomis ir ožkų pienu už puikią kainą! Muilas bus šventiškai supokuotas!

Įsigykite muilas su gintaru ir erškėčiais Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Maloniai kvepiantis muiliukas padės esant jautriai ir suerzintai odai, dėl raminančių medetkos savybių. Ožkų pienas odą padarys šilkinę, o gintaro milteliai (juose esantys antioksidantas – gintaro rūgštis) apsaugos nuo mūsų aplinkoje tykančių laisvųjų radikalų žalos odai.

Pagrindiniai muilo ingridientai:

Gintaro milteliai

Alijošius

Gintaras nuo seno vertinamas ne tik kaip gražus akmuo arba kaip saugantis ar galias teikiantis amuletas, bet ir kaip vaistas bei kosmetinė priemonė. Muilas su gintaru nesausina odos, prausiantis juo sumažėja poreikis naudoti maitinančias, drėkinančias veido kaukes. Ypač rekomenduotinas paaugliams. Ryte ir vakare prausiantis muilu su gintaru, spuogų, žaizdelių kaip mat nelieka. Muile taip pat yra alijošiaus, kuris ne tik apsaugo odą nuo bakterijų ir grybelių, bet ir padidina odos elastingumą ir sušvelniną ją.

Svoris: 80 - 90 gr.

Apie pardavėją

UAB "Maroko grožis"
Telefonas: 8 645 20646
El pašto adresas: parduotuve.atlas.art@gmail.com

loading...